środa 25 listopada 2020

Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

reklama

Fornalczyk silny jak Tur!

Fornalczyk silny jak Tur!
 

Niejednokrotnie pisaliśmy o postaci Konrada Fornalczyka, turkowianina, który jest współinicjatorem Polskiej Ligi Wyciskania Wielokrotnego. Zmysł organizatorski nie jest jego jedyną zaletą – może być dumą naszego miasta jako najlepszy zawodnik w wyciskaniu wielokrotnym 100 kg.

Podczas zawodów ligowych w Ozimku, jak i w Sieradzu, które odbyły się 19 października, Konrad Fornalczyk zdobył największa ilość punktów, prowadząc w klasyfikacji ogólnej. Podczas zawodów w Turku, które zapoczątkowały ligowe zmagania, nasz reprezentant zajął drugie miejsce.

reklama

Już niedługo odbędą się zawody w Złotoryji, podczs których kulturysta oprócz zmagań w swojej kategorii stanie także do walki w WL, czyli podnoszeniu jak największego ciężaru. O tytuł najlepszego w szranki staną z nim najlepsi z całego świata. 

M.A.

Fornalczyk silny jak Tur!

Podobne artykuły

Wideo: Podwójne mistrzostwo europy zdobyte...

Wideo: Podwójne mistrzostwo europy zdobyte przez...

28-11-2019
Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka...

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka podczas...

29-05-2019
Wideo:

Wideo: "Kondzio" w trójce najlepszych na Arnold...

02-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama