niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

Fornalczyk silny jak Tur!

Fornalczyk silny jak Tur!
 

Niejednokrotnie pisaliśmy o postaci Konrada Fornalczyka, turkowianina, który jest współinicjatorem Polskiej Ligi Wyciskania Wielokrotnego. Zmysł organizatorski nie jest jego jedyną zaletą – może być dumą naszego miasta jako najlepszy zawodnik w wyciskaniu wielokrotnym 100 kg.

Podczas zawodów ligowych w Ozimku, jak i w Sieradzu, które odbyły się 19 października, Konrad Fornalczyk zdobył największa ilość punktów, prowadząc w klasyfikacji ogólnej. Podczas zawodów w Turku, które zapoczątkowały ligowe zmagania, nasz reprezentant zajął drugie miejsce.

reklama

Już niedługo odbędą się zawody w Złotoryji, podczs których kulturysta oprócz zmagań w swojej kategorii stanie także do walki w WL, czyli podnoszeniu jak największego ciężaru. O tytuł najlepszego w szranki staną z nim najlepsi z całego świata. 

M.A.

Fornalczyk silny jak Tur!

Podobne artykuły

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął...

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął 240 kg...

30 maj.
Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

18 maj.
Wideo: Kondzio Fornalczyk Mistrzem Świata w...

Wideo: Kondzio Fornalczyk Mistrzem Świata w...

04-12-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama