niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

222,5 kg na klatę. Kolejne sukcesy Konrada Fornalczyka

222,5 kg na klatę. Kolejne sukcesy Konrada Fornalczyka - foto: archiwum prywatne zawodnika
foto: archiwum prywatne zawodnika 

Po raz kolejny powodem do dumy dla turkowian jest Konrad Fornalczyk, który pnie się w Lidze Wyciskania Wielokrotnego. Tym razem zawodnik brał udział w prestiżowych zawodach Wyciskania Wielokrotnego Leżąc, które odbyły się 1 grudnia w Łodzi.

W siłowych zmaganiach udział brało ok. 200 najlepszych siłaczy. Konrad Fornalczyk zdobył 4 miejsce w zawodach ligowych z wynikiem 222,5 kg. Było to pierwsze z trzech planowanych spotkań, po których zostaną podsumowane wyniki. Jak zawsze trzymamy kciuki za reprezentanta naszego miasta.

reklama

O randze i prestiżu zawodów świadczyć może fakt, że sędziami były niekwestionowane autorytety w kulturystyce: Jarosław Olech, który 12 razy zdobył tytuł Mistrza Europy i Mistrza Świata w trójboju siłowym oraz Jan Węgiera – tegoroczny Mistrz Świata w Wyciskaniu Sztangi Leżąc (315 kg). Siłaczy oceniały więc prawdziwe legendy.

Przypominamy także, że Konrad Fornalczyk bierze udział w zawodach ligowych Wielkrotnego Wyciskania Sztangi, prowadząc w klasyfikacji!

ma

Podobne artykuły

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął...

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął 240 kg...

30 maj.
Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

18 maj.
Wideo: Kondzio Fornalczyk Mistrzem Świata w...

Wideo: Kondzio Fornalczyk Mistrzem Świata w...

04-12-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama