niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

Konrad Fornalczyk zwyciężył w Siedlcach. Znów pokazał tytaniczną siłę

Konrad Fornalczyk zwyciężył w Siedlcach. Znów pokazał tytaniczną siłę - foto: Maciej Sztajnert
foto: Maciej Sztajnert 

Nasz turkowski siłacz, Konrad Fornalczyk, po raz kolejny osiągnął pokaźny sportowy sukces. Tym razem nie dał szans rywalom podczas Międzynarodowego Pucharu Polski World Physique Federation i Polskiej Unii Trójboju Siłowego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Impreza odbyła się 8 kwietnia w Siedlcach, a patronat honorowy nad wydarzeniem objęła posłanka do Parlamentu Europejskiego Julia Pitera. Konrad Fornalczyk przyznaje, że wprawdzie osiągnięty podczas zawodów wynik go nie do końca satysfakcjonuje, to mimo wszystko pozwolił on na zwycięstwo.

– Cieszy mnie fakt, że po kontuzjach nie ma już śladu. Elementy, które zawodziły ostatnio, zostały poprawione. Wygląda to już dużo lepiej. Jeszcze kilka rzeczy jest do poprawiania, ale to już kosmetyka, która też wymaga ciężkiej pracy. Już za 4 tygodnie finał Ligi, gdzie mam sporo do nadrobienia i też sporo udowodnienia przede wszystkim samemu sobie – wyjaśnia sportowiec.

Konrada Fornalczyka w przygotowaniach wspierały następujące firmy i osoby: Semar Sebastian Jesionowski, Activlab Sport, www.dywaniki.net, Monster Power i Siłownia Central.

Źródło: "Konrad - Kondzio Fornalczyk" na Facebook.com
foto: Maciej Sztajnert

Podobne artykuły

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął...

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął 240 kg...

30 maj.
Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

18 maj.
Wideo: Kondzio Fornalczyk Mistrzem Świata w...

Wideo: Kondzio Fornalczyk Mistrzem Świata w...

04-12-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama