wtorek 18 grudnia 2018

Bogusława, Gracjana, Laury

reklama

Konrad Fornalczyk zwyciężył w Siedlcach. Znów pokazał tytaniczną siłę

Konrad Fornalczyk zwyciężył w Siedlcach. Znów pokazał tytaniczną siłę - foto: Maciej Sztajnert
foto: Maciej Sztajnert 

Nasz turkowski siłacz, Konrad Fornalczyk, po raz kolejny osiągnął pokaźny sportowy sukces. Tym razem nie dał szans rywalom podczas Międzynarodowego Pucharu Polski World Physique Federation i Polskiej Unii Trójboju Siłowego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Impreza odbyła się 8 kwietnia w Siedlcach, a patronat honorowy nad wydarzeniem objęła posłanka do Parlamentu Europejskiego Julia Pitera. Konrad Fornalczyk przyznaje, że wprawdzie osiągnięty podczas zawodów wynik go nie do końca satysfakcjonuje, to mimo wszystko pozwolił on na zwycięstwo.

– Cieszy mnie fakt, że po kontuzjach nie ma już śladu. Elementy, które zawodziły ostatnio, zostały poprawione. Wygląda to już dużo lepiej. Jeszcze kilka rzeczy jest do poprawiania, ale to już kosmetyka, która też wymaga ciężkiej pracy. Już za 4 tygodnie finał Ligi, gdzie mam sporo do nadrobienia i też sporo udowodnienia przede wszystkim samemu sobie – wyjaśnia sportowiec.

Konrada Fornalczyka w przygotowaniach wspierały następujące firmy i osoby: Semar Sebastian Jesionowski, Activlab Sport, www.dywaniki.net, Monster Power i Siłownia Central.

Źródło: "Konrad - Kondzio Fornalczyk" na Facebook.com
foto: Maciej Sztajnert

Podobne artykuły

Konrad Fornalczyk będzie reprezentował Polskę...

Konrad Fornalczyk będzie reprezentował Polskę na...

14 grudz.
Tym razem wycisnął 320 kg! Konrad Fornalczyk z...

Tym razem wycisnął 320 kg! Konrad Fornalczyk z...

20 list.
Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem....

Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem....

6 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama