środa 20 luty 2019

Anety, Lecha, Leona

reklama

Konrad Fornalczyk z podwójnym tytułem Mistrza Polski

Konrad Fornalczyk z podwójnym tytułem Mistrza Polski - foto: fb.com/kondzioactivlab
foto: fb.com/kondzioactivlab 

Konrad Fornalczyk rozpoczął kolejny sezon od wywalczenia podwójnego tytułu Mistrz Polski w kategorii XPC bench press RAW oraz SOFT EQ z wynikami 230 kg oraz 270 kg. Turkowski siłacz podjął próbę wyciśnięcia sztangi leżąc z 300 kg.

Podczas Trójboju Siłowym XPC, który miał miejsce w dniach 28-30 września w Łukowie, Konrad Kondzio Fornalczyk podjął próbę wyciśnięcia sztangi ważącej 300 kg. - Mały błąd techniczny sprawił, że się nie udało – wspomina Fornalczyk. - Myślę, że gdybym przed podejściem do ciężaru nie widział, co się dzieję, jak 300 kg spada człowiekowi na głowę, to dałbym radę. Tym razem przegrałem ze strachem – komentuje siłacz, podkreślając, że w takich przypadkach zdaje sobie sprawę, jaki niebezpieczny sport uprawia.

reklama

Siłacz przeszedł eliminacje do konkursu Arnold Classic.

M. Derucki

Podobne artykuły

Ostatni dzień zbiórki. Wesprzyj

Ostatni dzień zbiórki. Wesprzyj "Kondzia" w...

z wczoraj
Konrad Fornalczyk będzie reprezentował Polskę...

Konrad Fornalczyk będzie reprezentował Polskę na...

14-12-2018
Tym razem wycisnął 320 kg! Konrad Fornalczyk z...

Tym razem wycisnął 320 kg! Konrad Fornalczyk z...

20-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama