piątek 23 sierpnia 2019

Apolinarego, Miły, Róży

reklama

Konrad Fornalczyk z podwójnym tytułem Mistrza Polski

Konrad Fornalczyk z podwójnym tytułem Mistrza Polski - foto: fb.com/kondzioactivlab
foto: fb.com/kondzioactivlab 

Konrad Fornalczyk rozpoczął kolejny sezon od wywalczenia podwójnego tytułu Mistrz Polski w kategorii XPC bench press RAW oraz SOFT EQ z wynikami 230 kg oraz 270 kg. Turkowski siłacz podjął próbę wyciśnięcia sztangi leżąc z 300 kg.

Podczas Trójboju Siłowym XPC, który miał miejsce w dniach 28-30 września w Łukowie, Konrad Kondzio Fornalczyk podjął próbę wyciśnięcia sztangi ważącej 300 kg. - Mały błąd techniczny sprawił, że się nie udało – wspomina Fornalczyk. - Myślę, że gdybym przed podejściem do ciężaru nie widział, co się dzieję, jak 300 kg spada człowiekowi na głowę, to dałbym radę. Tym razem przegrałem ze strachem – komentuje siłacz, podkreślając, że w takich przypadkach zdaje sobie sprawę, jaki niebezpieczny sport uprawia.

reklama

Siłacz przeszedł eliminacje do konkursu Arnold Classic.

M. Derucki

Podobne artykuły

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka...

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka podczas...

29 maj.
Wideo:

Wideo: "Kondzio" w trójce najlepszych na Arnold...

2 mrz.
Na żywo: Oglądaj i kibicuj Konradowi...

Na żywo: Oglądaj i kibicuj Konradowi Fornalczykowi...

1 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama