czwartek 22 sierpnia 2019

Cezarego, Marii, Zygfryda

reklama

Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem. Wycisnął 300 kg!

Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem. Wycisnął 300 kg!
 

3 i 4 listopada, w hali Global Expo w Warszawie, odbył się Burneika Sports Festival XPC Europe Victory Cup 2018. W turnieju wziął udział nasz turkowski tytan, Konrad ”Kondzio” Fornalczyk. Kondzio zdobył dwa pierwsze miejsca oraz ustanowił nowy rekord życiowy, który wynosi obecnie 300 kg.

Zobacz jak Konrad Fornalczyk wyciska 300 kg.

Jak sprawozdaje Konrad Fornalczyk, do Burneika Sports Festival XPC Europe Victory Cup 2018 podszedł spontanicznie i na luzie: - Bez specjalnego przygotowania zająłem 1 miejsce w kategorii 140 kg z wynikiem 235 kg w konkurencji Bench press Raw – mówi Kondzio. - Również tej konkurencji, ale w kategorii Bench press EQ, zdobyłem podium, wyciskając leżąc 300 kg i ustanawiając tym samym swój nowy rekord życiowy – informuje z zadowoleniem Turkowski Tytan.

Podobne artykuły

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka...

Zwycięstwo Konrada - Kondzio Fornalczyka podczas...

29 maj.
Wideo:

Wideo: "Kondzio" w trójce najlepszych na Arnold...

2 mrz.
Na żywo: Oglądaj i kibicuj Konradowi...

Na żywo: Oglądaj i kibicuj Konradowi Fornalczykowi...

1 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama