środa 14 listopada 2018

Emila, Laury, Rogera

reklama

Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem. Wycisnął 300 kg!

Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem. Wycisnął 300 kg!
 

3 i 4 listopada, w hali Global Expo w Warszawie, odbył się Burneika Sports Festival XPC Europe Victory Cup 2018. W turnieju wziął udział nasz turkowski tytan, Konrad ”Kondzio” Fornalczyk. Kondzio zdobył dwa pierwsze miejsca oraz ustanowił nowy rekord życiowy, który wynosi obecnie 300 kg.

Zobacz jak Konrad Fornalczyk wyciska 300 kg.

Jak sprawozdaje Konrad Fornalczyk, do Burneika Sports Festival XPC Europe Victory Cup 2018 podszedł spontanicznie i na luzie: - Bez specjalnego przygotowania zająłem 1 miejsce w kategorii 140 kg z wynikiem 235 kg w konkurencji Bench press Raw – mówi Kondzio. - Również tej konkurencji, ale w kategorii Bench press EQ, zdobyłem podium, wyciskając leżąc 300 kg i ustanawiając tym samym swój nowy rekord życiowy – informuje z zadowoleniem Turkowski Tytan.

Podobne artykuły

Konrad Fornalczyk z podwójnym tytułem Mistrza...

Konrad Fornalczyk z podwójnym tytułem Mistrza Polski

1 paźd.
Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął...

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął 240 kg...

30 maj.
Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

18 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama