czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Karate: Mistrzostwa Polski PFKK

Karate: Mistrzostwa Polski PFKK
 

W dniu 24 marca 2012 roku w malowniczo położonym kompleksie sportowym w Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów PFKK. Na starcie stanęło ponad 160 zawodników z 45 klubów z ternu całej Polski.

Turkowska reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walk zdobyła 3 brązowe medale, które wywalczyli Karolina, Bocian, Paulina Sobieracka i Rafał Gębalski. Nie powidło się tym razem Danielowi Pakule i Kamilowi Więcławkowi oraz Angelice Graczyk, którzy trafili na bardzo doświadczonych i utytułowanych zawodników i swoje pojedynki przegrali wynikiem 3:2. Kierownikiem drużyny był sensei Sebastian Szewczyk 2 dan (sędzia boczny), a w elitarnej grupie sędziów prowadzących walki na macie znalazł się Dariusz Jasiakiewicz 4 dan. Mistrzostwa były również eliminacjami do Mistrzostw Europy w Antwerpii.

reklama

Sędzią głównym był shihan Bogusław Jeremicz 5 dan PFKK, który nadzorował i koordynował pracę ośmiu pięciu osobowych składów sędziowskich. Walki stały na bardzo wysokim poziomie i były bardzo widowiskowe oraz wyrównane, co w konsekwencji powodowało, że sędziowie zmuszeni byli zarządzić dodatkowe dogrywki lub o zwycięstwie po trzech regulaminowych dogrywkach decydowała różnica wagowa.

Na podstawie materiału prasowego Klubu Karate Kyokushin

Karate: Mistrzostwa Polski PFKK

Podobne artykuły

Komplet medali dla turkowskiej drużyny karateków

Komplet medali dla turkowskiej drużyny karateków

29-11-2016
Karate: Kolejne sukcesy naszych zawodników...

Karate: Kolejne sukcesy naszych zawodników podczas...

24-11-2016
6 medali dla zawodników z WKSW Tuliszków

6 medali dla zawodników z WKSW Tuliszków

07-11-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama