czwartek 26 listopada 2020

Leona, Leonarda, Lesławy

reklama

Walczyli podczas II kolejki WLPN

Walczyli podczas II kolejki WLPN
 

W dniach 6-12 lipca na "Orliku" w Malanowie 18 drużyn rozegrało drugą serię spotkań w ramach rywalizacji o puchar Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej.

W Grupie „A” po raz kolejny o grad goli postarali się Rossoneri. Zawodnikom tego teamu w pierwszej kolejce 2:10 ulegli piłkarze z Piętna, ale to okazało się być dopiero rozgrzewką. Boleśnie przekonali się o tym gracze ekipy Czego stoisz na torach? którzy polegli z Rossoneri aż 2:20. Ze zwycięstw cieszyć się mogli również zawodnicy Sparty Grąbków i Malanowa.

reklama

WYNIKI:
Czego stoisz na torach? – Rossoneri 2:20
Drog-Bud – Sparta Grąbków 1:9
Piętno – Malanów 3:7

W przypadku Grupy „B” najwięcej goli można było zobaczyć podczas potyczki FC Po Nalewce z Przyjaciółmi Bronka. Każdy z teamów trafił po 5 razy do siatki, więc spotkanie zakończyło się remisem. Sytuację tę wykorzystały FC Kawęczyn i Formacja Zanik-Turek, które zwyciężając w swych meczach z kompletami punktów zajmują I i II miejsca w tabeli Grupy "B".

WYNIKI:
FC Po Nalewce – Przyjaciele Bronka 5:5
Retro Bibianna – FC Kawęczyn 0:3
Formacja Zanik-Turek – AC Turkovianka 4:2

reklama

W I kolejce spotkań OSP Turek udowodniło swą wysoką formę podczas meczu wygranego stosunkiem goli 18:1 z FC Łubudubu, a kolejne spotkanie z Jurnymi Turek tylko to potwierdziło. Tym razem bramek padło nieco mniej, ale i tak OSP Turek zaaplikowało przeciwnikowi 10 celnych trafień, tracąc tylko 2 gole. Po 3 punkty w czasie II kolejki wywalczyły także Słodków i Olimpik Czachulec.

WYNIKI:
Słodków – KS Malanów 7:1
Olimpik Cachulec – FC Łubudubu 6:4
Jurni Turek – OSP Turek 2:10

Aktualizowane na bieżąco tabele, rankingi strzelców, relacje z meczów i wszelkie informacje dotyczące WLPN można znaleźć na stronie wlpnmalanow.futbolowo.pl.

AW

 

Podobne artykuły

UWAGA! Intensywne burze z gradem i porywistym...

UWAGA! Intensywne burze z gradem i porywistym...

22 sierp.
IMiGW ostrzega przed intensywnymi burzami z...

IMiGW ostrzega przed intensywnymi burzami z gradem...

28 lip.
Intensywne burze z gradem nad powiatem...

Intensywne burze z gradem nad powiatem tureckim....

26 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama