Referendum odwoławcze RM w Tuliszkowie już w niedzielę!

sobota 07 grudnia 2019

Agaty, Dalii, Sobiesława

reklama

„Lokalny strateg” Platformy Obywatelskiej

„Lokalny strateg” Platformy Obywatelskiej
 

Z pewnym wręcz rozrzewnieniem czytam wynurzenia pana Młynarczyka na temat strategii, której jego zdaniem brakuje wszystkim, pewnie oprócz niego,  w myśleniu o sprawach lokalnych. Może bym i wziął jego przemyślenia za dobrą monetę gdyby nie moja złośliwa pamięć, która podpowiada mi wszystkie „sukcesy” pana Młynarczyka ostatnich lat jako szefa lokalnych struktur PO.

Sukces w wyborach samorządowych w 2010 roku, z którego nie zostało nic, cytując luźno Wyspiańskiego można powiedzieć „miałeś chamie złoty róg i ostał ci się ino sznur”.

reklama

W 2011 roku partia pana Młynarczyka wygrała po raz kolejny wybory parlamentarne, ale w Turku dzięki strategicznemu myśleniu szefa partii przegrała dotychczasowa poseł. Rzeczywiście trzeba wielkiego talentu, żeby przegrać wygrane przez partię wybory.

Ostatnie wybory do Parlamentu Europejskiego w powiecie to już jest katastrofa.

Gdybym był członkiem PO w naszym powiecie to parafrazując znane powiedzenie modliłbym się „chroń nasz Panie Boże przed takim przewodniczącym, z przeciwnikami politycznymi poradzimy sobie sami”. Natomiast na miejscu konkurencji politycznej modliłbym się o jak najdłuższe urzędowanie pana przewodniczącego Młynarczyka.

reklama

Muszę jednak oddać sprawiedliwość panu Młynarczykowi, odnosi jednak jakieś sukcesy, szczególnie na polu prywatnym. Stał się nagle specjalistą od rolnictwa i dzięki temu został wicedyrektorem w Urzędzie Marszałkowskim.

Mimo zapowiadanych w liceum ograniczeń etatów i braku możliwości przedłużenia umów o pracę dotychczas zatrudnionym nauczycielom,  oto nagle pojawia się informacja, że do pracy do liceum przejdzie żona pana Młynarczyka i to od razu na stanowisko wicedyrektora.

Nawiązują do „starych dobrych czasów” mogę śmiało powiedzieć, że lud czyli członkowie PO jedzą kawior ustami swojego przewodniczącego, są więc wicedyrektorami.

Paweł Żebrowski

Podobne artykuły

Wideo: Ciesielski jako 5-tka na liście Koalicji...

Wideo: Ciesielski jako 5-tka na liście Koalicji...

9 sierp.
Wideo: Poseł Tomasz Nowak jednym z...

Wideo: Poseł Tomasz Nowak jednym z najaktywniejszych...

27 czerw.
Wideo: Niepokojące sygnały o zadłużeniu...

Wideo: Niepokojące sygnały o zadłużeniu szpitala w...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama