niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

W odpowiedzi na list p. Dariusza Walaszka

W odpowiedzi na list p. Dariusza Walaszka
 

Szanowny Panie Dariuszu Walaszek!

Odpowiadam na Pana list z pokorą, gdyż tak mnie wychowano i tak postępuję całe życie. Odpowiadam na Pana list, mimo iż zawiera on wierutne kłamstwa, bezczelne pomówienia, prostackie insynuacje i wydumane zarzuty. Odpowiadam na Pana list, bo Pana szanuję i szanuję Pana ocenę moich dokonań, choć się z nimi zupełnie nie zgadzam. A Pan nie szanuje mnie.

reklama

Wybaczy Pan, ale nie będę się z Panem spierał i próbował przekonywać do innego spojrzenia na ostatnich 12 lat historii naszego miasta. Nie będę Pana zarzucał statystykami i liczbami, pokazującymi ogromną zmianę, jaką nasze miasto przeszło w tym czasie. Nie pokuszę się o wymienienie choćby jednej z 125 inwestycji przeprowadzonych za moich rządów. Ani przypomnienie, jak wielki strumień pieniędzy sprowadziłem do Turku.

Jest Pan członkiem parapolitycznego ugrupowania, którego hasłem nadrzędnym jest negacja wszystkiego. Panu jako jednemu z liderów tej grupy, w Turku nie podoba się nic. Czasem mam wrażenie, że Państwo po prostu nie kochacie Naszego Miasta. To smutne. Ludzie Przeciwni wSzystkiemu. Czy nie tak powinna brzmieć Wasza nazwa?

Chce Pan we mnie widzieć wcielone zło, które sprowadziło na Turek same nieszczęścia, trudno. Gorąco wierzę, że osób nie zgadzających się z Panem, będzie znacznie więcej niż ludzi omotanych frazesami wygłaszanymi przez sympatyków Waszego ugrupowania.

reklama

Z poważaniem,
Zdzisław Czapla
Burmistrz Miasta Turku

Podobne artykuły

Wody geotermalne w Turku. Odpowiedź na...

Wody geotermalne w Turku. Odpowiedź na zamieszczony...

13-08-2018
K. Serafiński: Kilka prawd o Pańczyku

K. Serafiński: Kilka prawd o Pańczyku

10-08-2018
UM odpowiada: Nie poddajemy się, ale działamy...

UM odpowiada: Nie poddajemy się, ale działamy...

03-08-2018
reklama
reklama
reklama