wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Dziękujemy Wam za solidarność

Dziękujemy Wam za solidarność
 

W imieniu mieszkańców bloków, przy których inwestor planował budowę drogi łączącej ul. Spółdzielców oraz Al. Jana Pawła II, pragnę złożyć podziękowania uczestnikom debaty zorganizowanej dnia 15 września.

Szanowni Sąsiedzi, Wasze głosy sprzeciwu pokazały, że nie jesteśmy osamotnieni w walce o bezpieczeństwo naszych dzieci oraz o spokój nasz i całego naszego osiedla. Na szczęście, wbrew wcześniejszym obawom, sprawa drogi nie podzieliła nas, a pokazała, że jesteśmy w stanie solidarnie zadbać o nasze sąsiedztwo.

reklama

Tylko jako grupa możemy skutecznie zadbać i skutecznie zabiegać o swoje własne interesy. Dlatego też wraz z całym Zarządem Osiedla nr 2 zapraszamy wszystkich na organizowaną przez Komendę Powiatową Policji w Turku Debatę Społeczną, w której udział wezmą przedstawiciele służb oraz instytucji odpowiadających za bezpieczeństwo. Przyjdźmy 22 września br. na godz. 16:00 do Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Turku i wspólnie przedstawmy o problemy naszego osiedla.

Marcin Derucki
Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2
Mieszkaniec bloku przy Spółdzielców 26

Podobne artykuły

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22 wrz.
Kolejna tragedia na Wyzwolenia. 41-latek...

Kolejna tragedia na Wyzwolenia. 41-latek wyskoczył z...

20 wrz.
Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch...

Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch mercedesów

18 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama