wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

TS odpowiada Przewodniczącemu Jasakowi

TS odpowiada Przewodniczącemu Jasakowi
 

Szanowny Panie Przewodniczący Rady Miejskiej. Dziękujemy za szybką odpowiedź na nasz list. List w którym przestrzegamy Pana przed propagandą burmistrza-mistrza propagandy.

Za bardzo na wyrost przyrównuje nas Pan do opozycji warszawskiej. My nie czujemy się nawet opozycją dla Pana i radnych PiS  w Turku, a co dopiero w Warszawie. My jesteśmy w Turku i z Turku.

reklama

Obecną współpracę PiS z burmistrzem Antosikiem, postrzegamy jako kohabitację i pragmatyzm polityczny posła Ryszarda Bartosika. Jednak wkrótce nadejdzie czas prawdy. PiS wystawi kandydata na burmistrza miasta Turku.

Czy będzie nim obecny burmistrz, który wielokrotnie zmieniał ugrupowania kandydując w wyborach samorządowych ? Nie sądzimy. Poseł Ryszard  Bartosik będzie zapewne szukał kandydata ze swego otoczenia.

Co do tzw. programu optymalizacji oświaty uchylonego przez wojewodę, to ma on niewiele wspólnego z reformą oświaty  uchwaloną przez Sejm. Jest on raczej przeszkodą we wprowadzaniu tej reformy i szkodzi szeroko rozumianej oświacie w naszym mieście. Poparcie przez Pana tego pseudo programu, to właśnie przykład uleganiu propagandzie burmistrza.

reklama

Wypomina Pan i krytykuje udział niektórych naszych kolegów w komitecie poparcia dla prezydenta Komorowskiego, ale zapomina o tzw. aferze „trzeciego dyrektora” PGKiM, wywołaną przez ówczesnego radnego Antosika i jego środowisko. Obie krytyki oceniamy negatywnie.

I na koniec trudno nam zrozumieć. To nie radni TS uczestniczyli w manifestacji KOD, ale radni z Pana koalicji rządzącej.

Panie Przewodniczący, Pan już cisnął kamień my go nie podniesiemy.

 

Turek, dnia 25 stycznia 2017 r.

Zarząd Koła Miejskiego w Turku
Towarzystwa Samorządowego

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Odpowiedź na list Dariusza...

Listy do redakcji: Odpowiedź na list Dariusza Jasaka

22 lt.
Listy do redakcji: I bez Was Prezydent Andrzej...

Listy do redakcji: I bez Was Prezydent Andrzej Duda...

21 lt.
Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo...

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo Samorządowe...

28-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama