wtorek 20 sierpnia 2019

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

Czy Ryszard Bartosik prowadzi kampanię wyborczą kosztem innych i niezgodną z prawem?

Tomasz Gil

Czy Ryszard Bartosik prowadzi kampanię wyborczą kosztem innych i niezgodną z prawem?  - printscreen z filmów na Facebook Ryszarda Bartosika
printscreen z filmów na Facebook Ryszarda Bartosika 

Panie pośle Ryszard Bartosik, piszę w imieniu Pań z Kół Gospodyń Wiejskich. Proszę o pilne wyjaśnienie, dlaczego wykorzystał Pan babki do własnych celów wyborczych. Wczoraj opublikował Pan nagranie, na którym bez zażenowania promował Pan siebie, jako kandydata do Parlamentu Europejskiego. Uważam, że wykorzystał Pan pracę wielu gospodyń do własnych celów politycznych.

Czy zrobił to Pan zgodnie z prawem? Czy babki, którymi Pan częstował, były finansowane przez komitet wyborczy, z którego Pan startuje? Poza tym materiały wyborcze powinny zawierać wyraźne oznaczenie komitetu wyborczego, od którego pochodzą.

reklama

 

Proszę także odnieść się do zarzutów zamieszczonych na jednym z portali internetowych, który zarzuca Panu złamanie Kodeksu wyborczego. Zarzuca się Panu, jako kandydatowi, zorganizowanie podczas kampanii konkursu z nagrodą finansową o wartości wyższej niż wartość przedmiotów zwyczajowo używanych w celach reklamowych lub promocyjnych.

Sprawa jest podwójnie bulwersująca. Wraz z Gospodyniami czekamy na wyjaśnienia w tej sprawie.
Tomasz Gil

Podobne artykuły

Wideo: Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie...

Wideo: Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie rozpoczęła...

z wczoraj
Program 500+ głównym tematem konferencji...

Program 500+ głównym tematem konferencji Ryszarda...

1 lip.
Ryszard Bartosik nowym wiceprzewodniczącym...

Ryszard Bartosik nowym wiceprzewodniczącym Komisji...

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama