niedziela 22 maja 2022

Emila, Neleny, Romy

11°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Podziękowania dla OSP Luboń od druhów z Międzylesia

 Podziękowania dla OSP Luboń od druhów z Międzylesia
 

Długo się zastanawiałem jak rozpocząć… 
Może tak najprościej: DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY i jeszcze raz dziękujemy OSP Luboń.

6 lipca 2021r. to kolejna ważna data w historii OSP Międzylesie. W tym dniu odwiedziliśmy OSP Luboń, a powód był niebanalny - otrzymaliśmy nieodpłatnie ubrania specjalne, ubrania koszarowe i obuwie oraz rękawice – co istotne, pełnowartościowe i spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa.

reklama

Sama wizyta – rewelacja – remiza, auta, wyposażenie, stanowisko powiadamiania, nie wspominając o grillu i kawie po przybyciu na miejsce – (jak się dowiedzieliśmy: KAWA – podstawowy napój regeneracyjny OSP Luboń i słowa „Pierwszego” naczelnika Jacka – najważniejsze aby był w „szklance w koszyczku”)

Pomimo, że Koledzy dysponują tak profesjonalnie „wyposażoną” w sprzęt i samochody remizą, ich uwadze nie umknął Nasz Lublin GLM8 i wywarł dobre (a może nawet bardzo dobre) wrażenie (co widać na zdjęciach) – cyt. „…to lakier oryginalny? Tylko tyle przejechanych kilometrów? (To nie tylko nasza zasługa ale też poprzednich właścicieli Ochotnicza Straż Pożarna w Ewinowie, od których w roku ubiegłym nabyliśmy to "cacko". Czytelnicy być może pamiętają nasza ubiegłoroczną akcję zbierania pieniędzy umożliwiającej zakup tego auta)

Koledzy, Druhowie jeszcze raz dziękujemy !!! A te serdeczne słowa uznania i podziękowania składamy na ręce: Naczelnika Jacka, Gospodarza Michała, Krzyśka , Maćka (autora niektórych zdjęć), Adama i Artura.

reklama

P.S. Artur z OSP Luboń i Andrzej z OSP Międzylesie – to główni „pozytywni winowajcy”, że to Wszystko miało miejsce Chapeau bas Panowie

P.S. 2. Pamiętajcie ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i niech "chce Nam się chcieć"

P.S. 3. Jeżeli chodzi o sprzęt i wyposażenie, to nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa… ????

Ze strażackim pozdrowieniem

Dh Artur

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Miasto i powiat solidarnie wspierają...

Miasto i powiat solidarnie wspierają ukraińskich...

15 mrz.
Pomoc dla Ukrainy w powiecie tureckim. Co?...

Pomoc dla Ukrainy w powiecie tureckim. Co? gdzie?...

2 mrz.
Druhowie z powiatu zbierają sprzęt strażacki i...

Druhowie z powiatu zbierają sprzęt strażacki i...

27 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama