czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski w Turku

Poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski w Turku - Źródło: www.sld.org.pl
Źródło: www.sld.org.pl 

W ostatnich dniach Sojusz Lewicy Demokratycznej złożył wniosek o delegalizację Młodzieży Wszechpolskiej, ugrupowania które szerzy hasła skrajnie nacjonalistyczne, antysemickie, ocierające się o ideologię faszystowską. Widzieliśmy wszyscy jak zachowywali się „bojówkarze” Młodzieży Wszechpolskiej na marszu Niepodległości w Warszawie. Sojusz także wnioskuje o ustalenie na jakich podstawach prawnych funkcjonuje organizacja ONR nawiązująca w swoich hasłach i działaniach do faszyzującej przedwojennej organizacji ONR.

Sojusz Lewicy Demokratycznej złożył w Sejmie tak oczekiwany przez działkowców projekt ustawy o „Ogrodach Działkowych” dostosowany do wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Projekt ten konsultowaliśmy z setkami tysięcy działkowiczów. Spełnia on ich oczekiwania.

reklama

Cieszymy się, że Platforma Obywatelska wreszcie zdecydowała się na skierowanie do Trybunału Stanu wniosku o pociągnięcie do odpowiedzialności Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro, za łamanie prawa ujawnione przez komisję śledczą kierowaną przez posła SLD Ryszarda Kalisza. Winni „zaszczucia” i śmierci Barbary Blidy muszą być ukarani. Jej śmierć to symbol bezprawnych działań w okresie tzw. IV RP.
W związku z powyższym poprosiliśmy posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego o przyjazd do Turku i spotkanie się z wyborcami.

Informujemy, że w dniu 28 listopada br. (środa) w godz. 14:30 - 15:30 poseł Tadeusz Tomaszewski będzie pełnił dyżur w siedzibie Sojuszu Lewicy Demokratycznej przy ul 3 maja 8 w Turku (Dom Strażaka).

Następnie o godz. 16:00 poseł weźmie udział w obradach sesji Rady Powiatu Tureckiego. W przerwie sesji w biurze Rady Miejskiej Turku odbędzie się konferencja prasowa Pana Posła.

reklama

Serdecznie zapraszamy.

Za Radę Powiatową SLD w Turku
przewodniczący Marian Mirosław Marczewski

Podobne artykuły

Pociągi do Turku pojadą? Miasto liczy na...

Pociągi do Turku pojadą? Miasto liczy na wsparcie...

z dzisiaj
Listy do redakcji: Interpelacja poselska w spr....

Listy do redakcji: Interpelacja poselska w spr....

22 czerw.
Wideo: Konferencja Lewicy z udziałem Posła...

Wideo: Konferencja Lewicy z udziałem Posła Tadeusza...

14 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama