wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Rap rządził w 21

Rap rządził w 21
 

Nie tylko ciężkimi gitarowymi riffami oraz reggaeowymi brzmieniami żyje Pub 21. Dowiedli tego fani dobrego polskiego hip-hopu, którzy przybyli dzisiejszego wieczora na koncert składu Rafi i Koni.

Rafał Lochman i Tomasz Konys od lat związani są z polską sceną hip-hopową. Na rynku muzycznym pojawili się w 1995 (Rafi) i 1997 roku (Koni), współpracując m.in. z PDG Kartel. Na swoim koncie mają liczne występy gościnne oraz własne dwa single i mixtape. Zazwyczaj w swoich tekstach skupiali się na tematyce luźnego, imprezowego stylu życia.

reklama

Poza poznaniakami na scenie pojawili się również goście ze składu Ludzie Nocy z Konina oraz chłopaki z turkowskiego składu Colabo_Racja. Nie mogło również zabraknąć charyzmatycznego Killera, który wraz z Bejem zagrali kawałki ze swojej ostatniej płyty „Na faktach autentycznych”.

Podobne artykuły

Hip-Hop Fest in Tour - Gramy dla Arka - coraz...

Hip-Hop Fest in Tour - Gramy dla Arka - coraz bliżej

17-02-2019
Hip - Hop Fest in Tour 2019

Hip - Hop Fest in Tour 2019 "Gramy Dla Arka...

27-01-2019
Słowa stały się ciałem. Jedna Druga z kolejną...

Słowa stały się ciałem. Jedna Druga z kolejną płytą

21-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama