środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

SRK: Joga dla ciała i ducha

SRK: Joga dla ciała i ducha
 

Strefa Rozwoju Kobiety przyciągnęła wiele pań, które pragną się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Oprócz spotkań, w trakcie których specjaliści omawiają zasady zdrowego żywienia, umiejętnego podkreślania atutów urody strojem i makijażem, są też zajęcia praktyczne. Wczoraj uczestniczki miały okazję do sprawdzenia swoich sił podczas zajęć jogi.

Ok. godz. 17.30 w Fitness Planet pojawiło się wiele pań w różnym wieku, które postanowiły skorzystać z okazji i spróbować czegoś zupełnie nowego – jogi. Prowadząca Dorota Wallas pokazała przybyłym podstawowe techniki i asany. Joga ma zbawienny wpływ nie tylko na kondycję, ale i stan ducha. Jest to wciąż niszowa dyscyplina, jednak warto poznać korzyści płynące z jej uprawiania.

reklama

Uczestniczki Strefy Rozwoju Kobiety wzbogacają się o wiedzę z zakresu dbania o zdrowie i urodę, ale także o umiejętności rozwijania swojej osobowości, zarządzania swoim czasem czy przełamywania stereotypów, które wciąż blokują wiele pań. Zajęcia pomogą im wzmocnić poczucie własnej wartości i chęć realizowania siebie. Ta niezwykła inicjatywa realizowana przez Joannę Pyster-Okupną walczy ze stereotypem „Matki Polki”, który wiele kobiet po prostu szufladkuje.

Harmonogram wszystkich spotkań można zobaczyć na stronie www.strefa.turek.net.pl. Jeśli chcesz wziąć udział w pozostałych spotkaniach lub tylko poszczególnych szkoleniach, nic straconego! Zapisywać można się pod nr tel. 791 980 721. Zapraszamy!

M.A.

Podobne artykuły

Turek: Babski weekend trwa

Turek: Babski weekend trwa

05-03-2016
Ruch nie zna granic. Kobiety w ciąży ćwiczyły...

Ruch nie zna granic. Kobiety w ciąży ćwiczyły jogę i...

20-07-2015
Plinza, Gwiezdne Wojny i osiedlowe festyny...

Plinza, Gwiezdne Wojny i osiedlowe festyny czyli...

17-07-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama