niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zobacz Turek na E-MAPIE

Zobacz Turek na E-MAPIE - Foto: www.miastoturek.pl
Foto: www.miastoturek.pl 

Chcesz zobaczyć plan swojego miasta? Skorzystaj z nowej możliwości, jaką jest dostępna na stronie Miasta Turek mapa fotograficzna zainstalowana w Systemie Informacji Przestrzennej E-MAPA. Jest to ogólnodostępny system nie wymagający instalowania dodatkowego oprogramowania.

By móc zobaczyć mapę Turku należy wejść na stronę e-mapa miasta Turek i odhaczyć opcję ortofotomapa w drzewku warstw. Naszym oczom powinny okazać się zdjęcia miasta, które są na bieżąco aktualizowane.

reklama

Posługując się E-MAPĄ, możemy m.in. ustalić numery ewidencyjne i dane adresowe działek, przebieg granic, długość i ich powierzchnię. Można także zlokalizować obiekty, których szukamy. Daje nam to możliwość wglądu do Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego oraz Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego.

Mogą nas jednak zaskoczyć niektóre nazwy – Park Miejski im. Żerminy Składkowskiej został oznaczony jako Skwer Podgrodzie, zaś Park Miejski im. Konstytucji 3 Maja nie posiada na podglądzie ortofotomapy żadnej nazwy. Czy E-MAPA wyprze popularne Google Maps i Geo-Portal?

Źródło: www.miastoturek.pl

ma

Podobne artykuły

Inwestycje i zarządcy dróg dla mieszkańców

Inwestycje i zarządcy dróg dla mieszkańców

02-01-2018
Wolni działkowcy obchodzą 40-lecie swojego ogrodu

Wolni działkowcy obchodzą 40-lecie swojego ogrodu

30-06-2017
Plany na e-mapie

Plany na e-mapie

24-07-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama