środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Plany na e-mapie

Plany na e-mapie
 

22 lipca 2015 r. Urząd Miejski w Turku uruchomił uaktualniony serwis mapowy miasta Turek: www.mturek.e-mapa.net.

Do systemu wprowadzone zostały obowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Aktywacja planów następuje po rozwinięciu drzewka warstw i aktywację zakładki „zagospodarowanie przestrzenne”. Po kliknięciu interesującej nas działki czy obszaru miasta, pojawia się link do treści miejscowego planu.

reklama

Informacje te ułatwią mieszkańcom sprawdzenie możliwości zagospodarowania konkretnych działek, kupującym określenie przeznaczenia terenu, zaś inwestorom nowa funkcja portalu ułatwi poszukiwanie terenów pod konkretne zamierzenia inwestycyjne.

W najbliższym czasie na portalu pojawiać się będą kolejne warstwy informacyjne, m.in. działki przeznaczone do sprzedaży przez Miasto Turek czy prowadzone i planowane miejskie inwestycje.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Odszkodowanie za decyzje poprzednich władz...

Odszkodowanie za decyzje poprzednich władz miasta....

18-05-2018
ALEXAS TRUCK SERVICE Sp. z o.o. z prestiżową...

ALEXAS TRUCK SERVICE Sp. z o.o. z prestiżową...

12-01-2018
Inwestycje i zarządcy dróg dla mieszkańców

Inwestycje i zarządcy dróg dla mieszkańców

02-01-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama