Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Debata o AIDS w Gimnazjum nr 1

Debata o AIDS w Gimnazjum nr 1
 

Pod takim hasłem 25 listopada w Gimnazjum nr 1 odbyła się debata nt. AIDS. Podczas spotkania drugoklasiści mogli poznać fakty i mity dotyczące HIV i AIDS. Dzięki ciekawym i obrazowym prezentacjom multimedialnym przygotowanym przez Sylwię Karbową, Klaudię Filipiak i Paulinę Żelek z kl. 2b uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się, jakie zachowania w kontaktach z ludźmi zarażonymi HIV są bezpieczne, a które ryzykowne.

Gimnazjaliści poznali przykłady z życia codziennego, które pokazały, że problem AIDS może dotyczyć każdego. Ważna w tym zakresie jest profilaktyka uświadamiająca młodym ludziom, jak należy postępować, aby nie ulec pokusom buntowniczego okresu i nie stać się ofiarą nieuleczalnej choroby, jaką jest AIDS. Inicjatorką debaty była nauczycielka biologii i wdż – Mariola Koch.

reklama

materiał prasowy

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5

Podobne artykuły

Zespół Szkół Technicznych w Turku....

Zespół Szkół Technicznych w Turku. Rozstrzygnięcie...

9 mrz.
Powiatowa Olimpiada Wiedzy na temat HIV/AIDS w...

Powiatowa Olimpiada Wiedzy na temat HIV/AIDS w ZST...

5 st.
Sukcesy uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku

Sukcesy uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku

05-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama