Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

15°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Drzwi Otwarte w Gimnazjum nr 1

Drzwi Otwarte w Gimnazjum nr 1
 

12 marca 2015 r. w Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego w Turku odbyły się  „Drzwi otwarte” dla uczniów klas szóstych.

W tym dniu przyszli absolwenci szkół podstawowych wraz z rodzicami mogli zapoznać się z proponowaną na rok szkolny 2016/2017 ofertą edukacyjną gimnazjum oraz zwiedzić szkołę. Była to dla nich okazja do porozmawiania z uczniami i nauczycielami, poznania metod pracy na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych, obejrzenia prac i projektów uczniowskich.

reklama

Program „Drzwi otwartych” zawierał również: doświadczenia z biologii, chemii i fizyki; prezentację projektu edukacyjnego „Magiczny świat chemii” oraz „W jaskini krasowej”; warsztaty dziennikarskie w bibliotece i radiu szkolnym; wystawy zdjęć „Świat okiem ucznia”,  „Wspomnienia z wyjazdów i wycieczek” oraz prac plastycznych „Talent drzemiący w uczniach”; zajęcia sportowe w sali gimnastycznej; gry i zabawy językowe; rebusy i krzyżówki oraz zabawy polonistyczne i matematyczne;  projekcję filmów, których autorami są nasi uczniowie oraz występy szkolnych artystów – chóru  i młodych aktorów, którzy na wesoło przedstawili scenę z „Krzyżaków”.  Poza tym zaprezentowano wyniki nauczania i osiągnięcia naszych uczniów a także absolwentów.

Tego dnia rodzice mogli dokonać zapisu swojego dziecka do pierwszej klasy gimnazjum oraz otrzymać niezbędne informacje dotyczące rekrutacji.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Mieszkańcy ul. Stawickiego opiniowali projekt...

Mieszkańcy ul. Stawickiego opiniowali projekt ulicy

19-05-2017

"Wiwat Maj, Trzeci Maj!" zabrzmiało w Gimnazjum nr 1

29-04-2017
Uczniowie Gimnazjum nr 1 w akcji

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w akcji "Żonkile"

20-04-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama