niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Mikrofon zamienił na nożyczki. Fryzjerski talent turkowianina zachwycił jury

Mikrofon zamienił na nożyczki. Fryzjerski talent turkowianina zachwycił jury - foto: nadesłane / archiwum prywatne
foto: nadesłane / archiwum prywatne 

Adrian Skopiński to chłopak, który jeszcze nie tak dawno, swoim talentem wokalnym zachwycał na szkolnych apelach. Pochodzi z Turku i właśnie tutaj zdobył swoje pierwsze muzyczne osiągnięcia. Adrian od zawsze mierzył wysoko i nigdy nie rezygnował z marzeń. Oprócz lokalnych występów, spróbował też sił w popularnym programie Mam Talent oraz w inicjatywie iSing.pl. Tym razem ogromny sukces osiągnął w branży… fryzjerskiej.

Fryzjerstwem zajmuje się od 5 lat, od roku pracuje też w Akademii Wierzbicki & Schmidt w Poznaniu, którego właścicielami są najlepsi fryzjerzy w Polsce, znani z programu telewizyjnego TTV „Ostre Cięcie”. Turkowianin stał się zwycięzcą konkursu fryzjerskiego marki Montibello Hair Affair, pokonując wielu konkurentów.

reklama

Total Look to kategoria w której brał udział, w tej kategorii ocenom podlega całokształt stylizacji, od strzyżenia, przez stylizację włosów, aż po makijaż i dobór garderoby. Liczy się w niej przede wszystkim oryginalność.

Finał konkursu odbywał się w Łodzi w hotelu Anders. W komisji zasiadł Jacob - jeden z najbardziej znanych projektantów młodego pokolenia, zwycięzca programu telewizyjnego Project Runway, emitowanego w stacji TVN. Adrian miał za zadanie przesłać swoją pracę w formie fotografii, a następnie odtworzyć ją przed jury. Oceniono fryzurę, makijaż oraz strój, zaprojektowany i wykonany przez samego Adriana.

Finałową galę prowadził Conrado Moreno. Po wielu godzinach spędzonych w stresie, Adrian odniósł jednogłośne zwycięstwo. Zdaniem jury – bezkonkurencyjnie.

go

Podobne artykuły

Loteria fantowa, pokazy, konkursy i regionalne...

Loteria fantowa, pokazy, konkursy i regionalne...

14-07-2019
Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

16-06-2019
Adrian Skopiński w programie Śpiewajmy razem...

Adrian Skopiński w programie Śpiewajmy razem ALL...

19-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama