Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest 45% Pomagamy!!!

środa 27 maja 2020

Amandy, Jana, Juliana

reklama

LuckyDzidzia i jego terapia rapem

LuckyDzidzia i jego terapia rapem - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Stało się. Turkowski raper LuckyDzidzia wydał swoją debiutancką płytę, a żeby udowodnić, że na żywo jest jeszcze lepszy, dał świetny koncert w pubie mixTura. Premiera albumu „Therapy” była także okazją, aby wesprzeć dwuletniego Julka w jego walce z chorobą.

Poza Bartkiem„LuckyDzidzią” Filipiakiem na scenie mixTury wystąpił koniński skład MSD, czyli raperzy Marszał, Sikor i Dechu. Za sterami gramofonów stał DJ Moc, który poprowadził koncert oraz afterparty.

reklama

LuckyDzidzia, właściwie Bartosz Filipiak, rocznik '94, ur. w Turku (Wielkopolska). Na swoim rap koncie posiada mixtape „PUCHAR” (2016). Raczkując w podziemiu miał okazję zagrać przed takimi graczami jak DonGuralesko czy Kękę. Obecnie zaczyna promować pierwszy album „THERAPY”, na którym udzielili się tacy producenci jak DonDe, Funky Fella, Domniemany Kwolo, Jaca, Ok4en, Dems (Colabo_Racja), Samplowany, Osta, Lukas Koroner.

Wydane przez LuckyDzidzię „THERAPY” to trzynaście spójnych tekstowo utworów, o brzmieniach bardziej klasycznych, aczkolwiek na płycie słyszymy, że Dzidzia nie zamyka się w żadnych ramach i jest otwarty na nowe brzmienia. „Terapia” to album, który można śmiało nazwać metodyczną melorecytacją wyrzucania z siebie doświadczeń, lęków, a także przełamywania barier.

md

Podobne artykuły

Słowa stały się ciałem. Jedna Druga z kolejną...

Słowa stały się ciałem. Jedna Druga z kolejną płytą

21-05-2018
Już w piątek: Kiermasz płyt winylowych podczas...

Już w piątek: Kiermasz płyt winylowych podczas...

15-05-2018
Pan Smek stworzył

Pan Smek stworzył "Mindset EP". "Nie ma gotowych...

18-01-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama