poniedziałek 17 maja 2021

Brunony, Sławomira, Wery

8°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Wyróżnienia dla SP1 w konkursach Wielkopolska Szkoła Roku i Wielkopolski Nauczyciel Roku

Wyróżnienia dla SP1 w konkursach Wielkopolska Szkoła Roku i Wielkopolski Nauczyciel Roku
 

27.09.2017 r. w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy „Wielkopolska Szkoła Roku” i „Wielkopolski Nauczyciel Roku”.

Z dumą informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku otrzymała wyróżnienie w kategorii „Wielkopolska Szkoła Roku”.

reklama

Natomiast w kategorii „Wielkopolski Nauczyciel Roku” wyróżnienie otrzymał dyrektor Gimnazjum nr 2 Piotr Bińkowski, obecnie wicedyrektor SP1.

Z rąk pani Marszałek Marzeny Wodzińskiej statuetki oraz dyplomy potwierdzające osiągnięcia odebrali: Elżbieta Pokojowa, dyrektor szkoły i Piotr Bińkowski, wicedyrektor.

Do wszystkich laureatów trafiła piękna statuetka, przedstawiająca dłoń, owiniętą laurem, trzymającą diament - symbol ucznia, który jest w rękach nauczyciela.

reklama

Celem konkursu o tytuł „Wielkopolska Szkoła Roku” było zaprezentowanie najlepszych wielkopolskich przedszkoli oraz szkół, kształtujących wśród uczniów poczucie własnej tożsamości i postaw patriotycznych z jednoczesnym modelowaniem wzorca nowoczesnego Wielkopolanina. Nauczyciele, którzy otrzymali tytuł „Wielkopolskiego Nauczyciela Roku” zostali wyróżnieni za to, że kierują się w swej pracy entuzjazmem i pasją, wychowują do wartości, cieszą się autorytetem oraz posiadają szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze.

Gala zorganizowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu wywarła na wszystkich ogromne wrażenie. Piękny program artystyczny był prawdziwą ucztą dla duszy.

Sukcesy te będą motywacją do jeszcze lepszej pracy na rzecz uczniów i szkoły.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Burmistrz Romuald Antosik wygrywa w I turze z...

Burmistrz Romuald Antosik wygrywa w I turze z...

22-10-2018
Wybory 2018: Wodny plac za darmo?! Bińkowski...

Wybory 2018: Wodny plac za darmo?! Bińkowski...

26-09-2018
Wybory 2018: Bińkowski pokona Antosika?...

Wybory 2018: Bińkowski pokona Antosika? NIEZALEŻNI...

19-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama