poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Profim po raz kolejny zmienia właściciela

Profim po raz kolejny zmienia właściciela - foto: profim.pl
foto: profim.pl 

Wczoraj turkowska firma Profim dołączyła do Grupy Flokk. Profim ma zostać odrębną spółką zależną Grupy Flokk, z własnymi strukturami organizacyjnymi i sieciami dystrybucji. Profim ma w znacznym stopniu uzupełnić asortyment marek Grupy.

Jak czytamy na internetowej stronie Profim, Flokk jest liderem rynku północnoeuropejskiego w zakresie wzornictwa, rozwoju i produkcji mebli biurowych. Grupa w swoim portfolio posiada marki: HÅG, RH, Giroflex, BMA, Offecct, Malmstolen i RBM. Centrala firmy mieści się w Oslo. Profim zapewni Flokk dodatkowe moce produkcyjne, a jednocześnie zwiększy obecność Grupy w Europie za sprawą rozbudowanej sieci dystrybutorów i partnerów. 

reklama

Jak podaje portal money.pl transakcja ma się odbyć w drodze wymiany akcji. Dotychczasowy właściciel Profim, Fundusz Innova Capital, zostanie największym mniejszościowym udziałowcem.

Podobne artykuły

Orły Tygodnika

Orły Tygodnika "Wprost": prestiżowe wyróżnienie dla...

22 mrz.
Profim ma nowe władze. Piotr Chełmiński...

Profim ma nowe władze. Piotr Chełmiński prezesem...

18-07-2017
Profim sprzeda 75% udziałów.

Profim sprzeda 75% udziałów. "Współpraca z Innova...

17-05-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama