poniedziałek 14 czerwca 2021

Bazylego, Elizy, Justyny

23°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Premier Leszek Miller odwiedzi Turek w ramach wyborów do Europarlamentu

Premier Leszek Miller odwiedzi Turek w ramach wyborów do Europarlamentu - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Zarząd Powiatowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Turku informuję, że w niedzielę 12 maja br. przebywał będzie w naszym mieście były premier RP Leszek Miller. Jedynka SLD na listach Koalicji Europejskiej w Wielkopolsce spotka się w niedzielę z mieszkańcami oraz działkowcami.

Kampania wyborcza do Europarlamentu nabiera tempa. Po wizycie europosła Andrzeja Grzyba kolejnym kandydatem, który odwiedza Turek w ramach wyborów do europarlamentu jest kandydat SLD na listach Koalicji Europejskiej były premier RP Leszek Miller. Oprócz spotkania z mieszkańcami zaplanowanego na 8:30 na targowisu na „Foluszu”, Miller spotka się także z działkowcami ROD „Górnik” oraz ROD „Wspólnota” od godziny 13:00.

reklama

Zarząd Powiatowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej serdecznie zaprasza na te spotkania i liczy na dużą frekwencje zainteresowanych mieszkańców w najbliższą niedzielę. Leszek Miller wręczać będzie także ulotki wyborcze podczas konferencji prasowej i spotkania na placu Wojska Polskiego około godziny 15:00.

Premier Leszek Miller odwiedzi Turek w ramach wyborów do Europarlamentu - foto: Archiwum Turek.net.pl

Podobne artykuły

Wideo: Leszek Miller podczas wizyty w Turku...

Wideo: Leszek Miller podczas wizyty w Turku...

22-09-2019
Wideo: PIS podsumowało dobry wyniki w wyborach...

Wideo: PIS podsumowało dobry wyniki w wyborach do PE

29-05-2019
Bartosik miażdży rywali. PIS wygrywa w...

Bartosik miażdży rywali. PIS wygrywa w powiecie,...

27-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama