środa 23 października 2019

Edwarda, Marleny, Seweryna

reklama
Wzorek

Wideo: Ciesielski jako 5-tka na liście Koalicji Obywatelskiej? Poseł Nowak przedstawił kandydatów w wyborach do Sejmu.

Wideo: Ciesielski jako 5-tka na liście Koalicji Obywatelskiej? Poseł Nowak przedstawił kandydatów w wyborach do Sejmu.
 

W zeszły czwartek, tj 8 sierpnia podczas zwołanej konferencji Poseł Tomasz Nowak przedstawił główne założenia nadchodzącej kampanii wyborczej a także nazwiska, które pojawią się na listach Koalicji Obywatelskiej w Wielkopolsce. Wśród kandydatów do sejmu z listy KO jest m.in. były burmistrz Tuliszkowa Grzegorz Ciesielski.

Na początku konferencji Poseł Nowak przedstawił pierwsze pozycje listy wyborczej Koalicji Obywatelskiej, której jak z dumą podkreślił jest liderem. Jak zaznaczył Poseł KO przedstawia silną listę kandydatów z rejonu konińskiego i liczy na 3-4 mandaty w najbliższej kadencji Sejmu. Kolejne czołowe miejsca na liście KO otrzymali Mirosława Stępień z partii Zielonych, na trzecim Paulina Hennig-Kloska z Nowoczesnej i na czwartej Artur Mokracki zastępca burmistrza Wrześni. Jako miejsce piąte wg Nowaka powinno przypaść Grzegorzowi Ciesielskiemu, byłemu burmistrzowi Tuliszkowa i wieloletniemu prezesowi OSP w Powiecie Tureckim.

reklama

Jak wspomniał Poseł Nowak, liczy na bogate wieloletnie doświadczenie w pracy w samorządzie lokalnym byłego burmistrza Tuliszkowa. Grzegorz Ciesielski choć nie jest członkiem żadnego ugrupowania politycznego to jak wspomniał linia programowa Koalicji Obywatelskiej jest mu najbliższa. Ciesielski liczy także na możliwość aktywnego reprezentowania Ochotniczych Jednostek Straży Pożarnej w pracach Sejmu.

Całość konferencji w naszej relacji wideo.

Podobne artykuły

Wideo: Poseł Bartosik dziękuje za głosy i...

Wideo: Poseł Bartosik dziękuje za głosy i deklaruje...

14 paźd.
Oficjalne wyniki w poszczególnych gminach...

Oficjalne wyniki w poszczególnych gminach powiatu....

14 paźd.
Bartosik ponownie z mandatem posła. Zobacz jak...

Bartosik ponownie z mandatem posła. Zobacz jak...

14 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama