poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

W październiku ankieterzy GUS odwiedzą mieszkańców Turku

W październiku ankieterzy GUS odwiedzą mieszkańców Turku
 

Jak podaje Główny Urząd Statystyczny w dniach od 1 do 19 października 2019 roku r. ankieterzy GUS z Poznania odwiedzą wylosowane gospodarstwa domowe w Turku. Będą prowadzić badanie ankietowe na temat uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach. 

Główne pytania jakie ankieterzy zadadzą mieszkańcom Turku to gdzie najczęściej wyjeżdżają, na jak długo, w jakim celu i gdzie nocują podczas wyjazdów.

reklama

Celem tego badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach członków gospodarstw domowych w III kwartale 2019 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy m.in o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.

Zebrane informacje zostaną wykorzystane na potrzeby statystyki w dziedzinie turystyki, rachunków narodowych, bilansu płatniczego oraz statystyki obszarów transgranicznych.

Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne, a uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.

reklama

Wywiad ankietowy zostanie przeprowadzony przez ankietera statystycznego, posiadającego legitymację wydaną przez właściwy urząd statystyczny. W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów można potwierdzić kontaktując się z pracownikami Urzędu Statystycznego właściwego dla Państwa województwa.

Podobne artykuły

Ankieterzy z Urzędu Statystycznego pojawią się...

Ankieterzy z Urzędu Statystycznego pojawią się na...

7 lt.
Malanów liderem, Turek najgorszy. GUS podał...

Malanów liderem, Turek najgorszy. GUS podał dane jak...

22 st.
Wykonaj profilaktyczne badania urodynamiczne

Wykonaj profilaktyczne badania urodynamiczne

06-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama