poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

Ankieterzy z Urzędu Statystycznego pojawią się na terenie Turku w 2020 roku

Ankieterzy z Urzędu Statystycznego pojawią się na terenie Turku w 2020 roku
 

W lutym br. ankieterzy z Urzędu Statystycznego w Poznaniu będą zbierać informacje na terenie Turku. W wylosowanych domach przeprowadzać będą bania ankietowe dotyczące kondycji gospodarstw domowych.

Informację będą zbierane na dwa sposoby, przez telefon, albo przez wywiad bezpośredni. Zakres informacji, które będą zbierać ankieterzy to między innymi ogólna ocena sytuacji gospodarczej w kraju przez mieszkańców. Wyrażenie ich opinii na temat zmian cen, poziomu bezrobocia. Pytać również będą o skłonność do oszczędzania oraz plany gospodarstw domowych dotyczące zakupu samochodu, mieszkania czy budowy domu.

reklama

Informacje podane ankieterom są objęte tajemnicą statystyczną, co oznacza, że dostępne są jedynie dla pracowników statystyki publicznej, którzy są zobowiązani do zachowania tajemnicy. Po przeprowadzeniu analiz na podstawie zebranych wcześniej odpowiedzi, dane publikowane są w formie tablic wynikowych, wykresów czy map.

Według statystyk z 2018 roku sytuację materialną gospodarstw domowych mieszkańcy krają oceniają na raczej przeciętną. Wyniki badań będzie można znaleźć na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego. Badania zakończą się w grudniu 2020 roku.

Podobne artykuły

Malanów liderem, Turek najgorszy. GUS podał...

Malanów liderem, Turek najgorszy. GUS podał dane jak...

22 st.
W październiku ankieterzy GUS odwiedzą...

W październiku ankieterzy GUS odwiedzą mieszkańców...

01-10-2019
Wykonaj profilaktyczne badania urodynamiczne

Wykonaj profilaktyczne badania urodynamiczne

06-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama