poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Rajdowcy "Dla choinki"

Rajdowcy
 

Kto powiedział, że prezenty musi przynosić Mikołaj, pomykający saniami? Już 3 grudnia miłośnicy potężnych aut i off-roadu w czasie terenowej integracji zbiorą fundusze na prezenty dla potrzebujących dzieci.

Ogólnopolska Terenowa Integracja Polskie4x4.pl to największy tego typu event w historii polskiego 4x4. W szczytne przedsięwzięcie włączyło się również Stowarzyszenie „Tur 4x4”. „Dla choinki”, organizowane na terenie powiatu tureckiego, będzie więc elementem całej serii imprez, rozegranych równocześnie w pierwszy czwartek grudnia. Impreza będzie mieć charakter rajdu, spotkania piknikowego dla całych rodzin. Jak informują organizatorzy, głównym celem działania jest zbiórka pieniędzy na prezenty świąteczne dla dzieci z domów dziecka, z ośrodków pomocy społecznej oraz domów samotnej matki.

reklama

Jak można przyłączyć się do akcji „Dla choinki”? Rzecz jasna biorąc udział w rajdzie, z których wpisowe będą przeznaczone na realizację długiej listy potrzeb dzieci. Ponadto podczas imprezy przeprowadzana zostanie różnorodna zbiórka pieniędzy, min. sprzedaż cegiełek czy loteria.

Udział w akcji szybko przyniesie widoczne efekty. Kluby-organizatorzy już w 2 tygodnie po  Ogólnopolskiej Terenowej Integracji Polskie4x4.pl rozwiozą zakupione i zebrane towary do najbardziej potrzebujących.

AW

Podobne artykuły

Mikołajkowy Tur4x4 obdarował dzieciaki ze szpitala

Mikołajkowy Tur4x4 obdarował dzieciaki ze szpitala

06-12-2016
Wideo: V Rajd Choinkowy dla Ismenki

Wideo: V Rajd Choinkowy dla Ismenki

07-12-2015
Offroadowcy pokonali przeszkody i pomogli...

Offroadowcy pokonali przeszkody i pomogli Ismence Bąk

07-12-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama