sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Te-tris dał koncert najwyższych lotów

Te-tris dał koncert najwyższych lotów
 

Adam „Te-Tris” Chrabin po raz drugi wystąpił w Turku, zwieńczając tym samym koncertową część Festivalu SCABB 2012, która miała miejsce na scenie Miejskiego Domu Kultury. Występ Adama przyciągnął turkowian, jak i wielu fanów kultury hip-hopowej spoza miasta. Ci, którzy z wyprzedzeniem zaopatrzyli się w bilety, mieli szansę wygrać koszulkę z autografem artysty oraz jego płytę.

- Nad wyraz pozytywną postacią jest tutaj Tata Jacek, osoba naprawdę bardzo sympatyczna. W tej chwili spędziliśmy tutaj kilkanaście minut, a już jesteśmy przyjęci po królewsku! - opowiada o swoich pierwszych wrażeniach na Beatbox Battle 2012 Te-Tris. - Pozostaje mi tylko przyklasnąć, że w małym ośrodku miejskim, jakim jest Turek, istnieje osoba, która co roku działa społecznie – mówi Chrabin o działaniach Jacka Sulkowskiego na rzecz kultury. - Jeśli zaangażowanie Jacka jest takie cały czas, i wygląda tak samo, jak my tego doświadczamy, to wszystko inne nie może być źle zorganizowane. W to akurat nie uwierzę. Tutaj każdy detal się zgadza - mówi, zapytany o opinię na temat eventu.

reklama

W tym roku festiwal przyciągnął trójkę nowych instruktorów: w arkana tanecznego stylu zwanego hip-hopem wprowadzała uczestników Anna Klimek, natomiast zajęcia DJ-skie objęli wicemistrzowie świata DJ Czarny i Tas, którzy zamierzają powrócić do Turku za rok. Te-Tris także wyraził swoją chęć prowadzenia warsztatów podczas kolejnej edycji SCABB'u - Jeśli czas pomiędzy graniem koncertów, angażowaniem w przeróżne projekty mi pozwoli i zostanę zaproszony, to będę czuć się wyróżniony. Byłbym wdzięczny za taką możliwość, jestem do dyspozycji. Mam doświadczenie warsztatowe i cele, które chciałbym zrealizować.

Przed koncertem rapera odbyły się bitwy beatboxowe. Zapytany o chęć współpracy z tego typu artystami odpowiada -Ten element nie jest zepchnięty do niszy, ale też nie pojawia się, że tak powiem, na froncie. Mam mnóstwo znajomych beatboxerów, ale nie współpracowałem z nimi na płaszczyźnie studyjnej, nie byłem zaangażowany w nic, co byłoby jakoś stricte beatboxowe.

„Róbcie to, co kochacie, nie dajcie sobie wmówić, że czegoś nie możecie!” - usłyszeli fani podczas sobotniego koncertu. Ambitny raper wciąż dąży do celu i pragnie cały czas się rozwijać. Właśnie to symbolizuje jego płytę Lot 2011. - Jeśli latanie ma być symbolem rozwoju i stawaniem się coraz lepszym artystą i człowiekiem, to ja uwielbiam latać. Uwielbiam się rozwijać, począwszy od charakteru po jakość wykonywanego dzieła, uwielbiam progress.

reklama

Jak widać młodzi ludzie mają od kogo czerpać wzorce i uczyć się, że o marzenia trzeba walczyć. Wyrażamy głęboką nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie podczas festiwalu SCABB, by wspólnie realizować i łączyć swoje pasje.

Liwia Polipowska

Podobne artykuły

Oświadczenie Radnych Miasta Klubu PIS

Oświadczenie Radnych Miasta Klubu PIS

24 kw.
Oświadczenie dotyczące bieżącej działalności...

Oświadczenie dotyczące bieżącej działalności Profim...

12 mrz.
Oświadczenie Zarządu Sun Garden w sprawie...

Oświadczenie Zarządu Sun Garden w sprawie pożaru...

15 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama