niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

18°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Rockowe zakończenie ferii

Rockowe zakończenie ferii
 

Simple Heroes z Poddębic oraz Mile Stone i Ainok3law z Turku zagrali podczas sobotniej Rock Session w Pubie 69. Sprawcą rockowego zamieszania był Mateusz Żelu Dutkiewicz i jego Agencja Wszystko Gra.

Jak najlepiej zakończyć ferie? Na rockowo, zdawali się mówić uczestnicy sobotniej imprezy, jaka miała miejsce w turkowskim Pubie 69. Młodych fanów cięższych brzmień przyciągnęli lokalni artyści, którzy zagrali na zaproszenie Agencji Artystycznej Wszystko Gra. Dla nich to najlepsza forma promocji i próba sił przed wymagającym słuchaczem.

reklama

W trakcie kilkugodzinnej imprezy zagrały trzy zespoły, w tym aż dwa z Turku – Mile Stone i Ainok3law. - Jeszcze nigdy nie opuściłam żadnego koncertu chłopaków, przynajmniej tych, które miały miejsce w okolicy. Po pierwsze są nasi, więc czujemy się z nimi emocjonalnie związani. Po drugie są naprawdę dobrzy w tym co robią i widać, że z koncertu na koncert wychodzi im to coraz lepiej - mówi z przekonaniem jedna z uczestniczek sobotniej Rock Session. Z przebiegu wydarzenia i frekwencji w Pubie 69 zadowolony jest także organizator całego zamieszania, Mateusz Dutkiewicz - Impreza była bardzo udana. Pojawiła się zadowalająca liczba entuzjastycznie i żywiołowo bawiących się osób z stosunkowo szerokiej grupy wiekowej. Zabawa podczas koncertów była tak energiczna i szalona, że akustyk Bogdan Poszwa wraz z Kacprem Grzelakiem, wokalistą Mile Stone prosili kilka razy o zwolnienie tempa w trosce o sprzęt nagłaśniając i oświetlenie.

Pozytywnie zaskoczony wydarzeniem był także Robert Jaworski, współzałożyciel i instrumentalista zespołu Żywiołak, który na Rock Session trafił zupełnie przypadkowo. - To niesamowite, że w tym mieście dzieją się takie rzeczy. Jest impreza, która tak naprawdę nie jest jakoś specjalnie rozreklamowana. Nie ma plakatów, ale i tak się tu trafia. - komentował event Jaworski.

Po koncertach zabawa przeniosła się na dolną kondygnację, gdzie muzykę serwował Konrad Stasiak - Konrad swoją grą zatrzymał ludzi w pubie aż do 5 rano, co mało komu i kiedy się udaje. - dodaje Dutkiewicz. Dla uczestników zabawy przygotowano także dodatkowe atrakcje, jak chociażby koszulki z reklamą eventu i profesjonalną ekipę realizującą materiały multimedialne.

Choć jeszcze jakiś czas temu Grabaż z zespołu Pidżama Porno śpiewał, że rock 'n' roll umarł, rock jest martwy stary, zainteresowanie wczorajszą imprezą jest tego zaprzeczeniem, przynajmniej w naszym mieście. - Turek chce bawić sie w rockowych klimatach, a agencja zrobi wszystko, aby tego dokonać. Po sygnałach, które do mnie dochodzą, które możemy przeczytać w internecie, wczorajsza Sesja Rockowa była najlepszym scenariuszem w historii imprez tego gatunku, napisanym przez Wszystko Gra. - tłumaczy Dutkiewicz.

reklama
2
3
4

Podobne artykuły

Wideo: Debiutancka płyta Roberta Jaworskiego. O...

Wideo: Debiutancka płyta Roberta Jaworskiego. O...

15-12-2020
Muzyk z Turku pracuje przy Wiedźminie 3

Muzyk z Turku pracuje przy Wiedźminie 3

12-02-2015

"Dżimi" - dowód na to, że w Turku są talenty

29-10-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama