niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

W nowym Pubie 21 praca wre

W nowym Pubie 21 praca wre
 

Budynki Tary nie cieszą oka, za chwilę zniknie dworzec, Mirandę rozbito w drobny mak, ale są jeszcze w Turku ludzie, którzy wolą zamiast dewastowania coś stworzyć. Redakcja Turek.net.pl miała okazję przekonać się, na jakim etapie są aktualnie prace w nowej siedzibie Pubu 21  jasnego punktu na koncertowej mapie regionu.

Wprawdzie w przeciągu ostatnich miesięcy Pub 21 zapewnił mieszkańcom Turku i okolic godziwą rozrywkę i dostarczył wielu emocji, ale jego właściciele bynajmniej nie spoczywają na laurach. Już niebawem lokal zmieni swoją siedzibę, co oznacza koncerty z większą widownią oraz nowe możliwości rozwoju. Nowy lokal – mający pomieścić około 300 osób – powstaje przy ulicy Kaliskiej (czyli w "Cechu").

reklama

Choć budowlańcy mają tam pełne ręce roboty, widać już cześć zamysłu aranżacji tego wnętrza, polegającego np. na pokryciu ścian niezwykłą tapetą, stworzoną po prostu ze stron "Echa Turku". Dzięki temu już żaden fan solidnej rozrywki, czy to z Koła, Kalisza czy położonych dalej miast nie będzie miał – o żadnej porze dnia czy nocy – najmniejszych wątpliwości co do tego, że znajduje się w Turku. Pub 21 niejednokrotnie pojawiał się na łamach "Echa Turku", czemu więc "Echo..." nie miałoby pojawić się w lokalu?

Wprawdzie na nowy Pub 21 przyjdzie nam jeszcze troszeczkę poczekać, to bynajmniej życie kulturalne w dotychczasowej „miejscówce” nie zamiera. Już 17 marca w lokalu pojawi się zespół Farben Lehre.

AW
Fot. MD

Podobne artykuły

Boys oraz Sylwia Grzeszczak już w czerwcu....

Boys oraz Sylwia Grzeszczak już w czerwcu....

20-03-2019
Syndyk sprzedaje tereny upadłego PKS....

Syndyk sprzedaje tereny upadłego PKS....

14-09-2018
Komunikacyjna masakra na Dworcowej

Komunikacyjna masakra na Dworcowej

13-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama