czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Wizyta Tomasza Zubilewicza w ZST w Turku

Wizyta Tomasza Zubilewicza w ZST w Turku
 

Dnia 9.04.2013r. w Zespole Szkół Technicznych w Turku miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Na zaproszenie nauczycielek: E. Kałużnej, D. Biskup, A. Sobolewskiej, M. Szymańskiej szkołę odwiedził wyjątkowy gość, który przyjechał wprost ze stolicy, ze studia telewizyjnego.

Gościem tym był Pan Tomasz Zubilewicz - prezenter pogody, geograf, absolwent Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalnie dla młodzieży klas technikum wygłosił wykład nt. Odnawialne źródła energii, który jest wstępem do corocznych obchodów Dnia Ziemi w naszej szkole. Niestety Pan Tomasz, ze względu na napięty grafik, nie mógłby przyjechać 22 kwietnia kiedy to zaplanowane zostało sympozjum z tejże okazji, więc gościł u nas nieco wcześniej.
                                                                                                                 
Wykład spotkał się ze szczerym zainteresowaniem ze strony uczniów, którzy dowiedzieli się wielu istotnych informacji na temat powtórnego wykorzystania zasobów energetycznych zarówno u nas w Polsce, jak i na całym świecie. Pan Tomasz Zubilewicz dodatkowo wzbogacił swoje wystąpienie anegdotami i ciekawostkami z podróży (min. do Danii) oraz podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi zmian klimatycznych, które ostatnio obserwujemy.

materiał prasowy ZST w Turku

Podobne artykuły

Wideo: Nowa lokalizacja Inter Cars w Turku....

Wideo: Nowa lokalizacja Inter Cars w Turku. Większy...

10-10-2019
Tomasz Zubilewicz w SP w Turku

Tomasz Zubilewicz w SP w Turku

21-05-2018
Słodków: V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach...

Słodków: V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach...

15-03-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama