środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Rusza II edycja Strefy Rozwoju Kobiety

Rusza II edycja Strefy Rozwoju Kobiety
 

Wraz ze zbliżającą się jesienią nastąpi wznowienie prowadzonej przez Joannę Pyster-Okupną turkowskiej Strefy Rozwoju Kobiety. Podczas II edycji uczestniczki będą mogły wziąć udział w 14 spotkaniach dotyczących idei zdrowego styl życia i doskonalenia umiejętności interpersonalnych.

Spotkania w ramach Strefy Rozwoju Kobiety - której pomysłodawcą jest Maciej Kupś, jeden z polskich liderów branży marketingu sieciowego - potrwają od września 2013 r. do czerwca 2014 r. – Strefa powstała z myślą o kobietach, dla których ważny jest rozwój osobisty, a więc podejmowanie codziennych wyzwań związanych z pracą, budowanie szczerych relacji z ludźmi, dbanie o szacunek do siebie i innych, podnoszenie własnej wartości w swoich oczach - poczucie, że „dam sobie radę w każdej sytuacji” – informuje organizatorka Strefy, Joanna Pyster-Okupna.

reklama

Tym razem spotkania w ramach Strefy Rozwoju Kobiety odbywać się będą głównie we środy. Pierwsze z nich zaplanowane zostało już na dzień 11 września, na godzinę 18:00. I tym razem cykl rozpocznie spotkaniem z  dietetykiem medycznym i instruktorem sportu Jakubem Antczakiem, który opowie o diecie osób aktywnych fizycznie. Pełny harmonogram spotkań można znaleźć stronie internetowej pod adresem www.strefa.turek.net.pl.

Osoby zainteresowanie przyłączeniem się do Strefy Rozwoju Kobiety powinny się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacji udziału w spotkaniach można dokonać dzwoniąc pod nr tel. 791 980 721. Strefę Rozwoju Kobiety wspiera portal Turek.net.pl.

Podobne artykuły

Strefa zostaje zawieszona

Strefa zostaje zawieszona

29-01-2014
Naucz się planować i dobrze wybierać!

Naucz się planować i dobrze wybierać!

23-01-2014
Poznały tajniki dobrego makijażu

Poznały tajniki dobrego makijażu

11-12-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama