wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Bezcenna wiedza tylko dla kobiet

Bezcenna wiedza tylko dla kobiet
 

We wrześniu ruszyła druga edycja „Strefy Rozwoju Kobiety”-wyjątkowej inicjatywy dla pań, której pomysłodawczynią i główną realizatorką jest Joanna Pyster-Okupna. Podczas cyklu spotkań uczestniczki dowiedzą się, jak dbać o swoją kondycję, urodę, jak planować domowy budżet czy poznawać własne emocje.

W dniu 2 października odbyło się drugie spotkanie, podczas którego kontynuowano rozmowy z dietetykiem. Tym razem panie zapoznały się z tematem suplementów diety oraz ich roli w codziennym życiu. Dostały także zadanie, które polegało na ułożeniu diety dostosowanej do swoich potrzeb w oparciu o wskazówki otrzymane podczas spotkania.

reklama

Następne zajęcia uczestniczki spędzą aktywnie: już 25 października o godz. 19.00 ruszy trening jogi prowadzony przez Dorotę Wallas w Fitness Planet. Organizatorka zaprasza wszystkie zainteresowane kobiety. Informacje pod nr tel. 791 980 721. Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się na stronach: www.strefa.turek.net.pl oraz www.biuroturek.pl/strefa-kobiety.

M.A.

Podobne artykuły

Turkowscy jogini będą witać Słońce

Turkowscy jogini będą witać Słońce

01-09-2014
Strefa zostaje zawieszona

Strefa zostaje zawieszona

29-01-2014
Naucz się planować i dobrze wybierać!

Naucz się planować i dobrze wybierać!

23-01-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama