środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Strefa tylko dla Kobiet!

Strefa tylko dla Kobiet!
 

Ruszyła druga edycja projektu „Strefa Rozwoju Kobiety”, zainicjowanego przez Joannę Pyster-Okupną. Panie spotkały się 11 września w biurze przy ul. Kolskiej 30, by zapoznać się ze sobą, ustalić harmonogram zajęć i... od razu działać!

Podczas pierwszego spotkania uczestniczki spotkały się z Jakubem Antczakiem, który mówił o diecie osób aktycznych fizycznie. Panie mogły dowiedzieć się, jak dopasować swoją dietę do trybu życia i uprawianego sportu, by cieszyć się dobrą kondycją i ładną sylwetką.

reklama

Łącznie w ramach inicjatywy odbędzie się jeszcze 13 spotkań zaplanowanych od września 2013 do czerwca 2014. Podczas jego realizacji 9 spotkań będzie poświęconych na warsztaty rozwoju osobistego, a 4 skupione na zdrowym stylu życia.

Zajęcia prowadzą profesjonaliści, osoby doskonale znające się na swoich dziedzinach. Podczas tegorocznej edycji „Strefy Rozwoju Kobiety” będzie można dowiedzieć się, jak dobrać strój do sylwetki, umiejętnie podkreślić urodę makijażem, robić dobre zdjęcia czy zarządzać domowymi finansami.

Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Na chwilę obecną pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Osoby zainteresowane mogą się zapisać pod nr. tel. 791 980 721.

reklama

M.A.
 

Podobne artykuły

Strefa zostaje zawieszona

Strefa zostaje zawieszona

29-01-2014
Naucz się planować i dobrze wybierać!

Naucz się planować i dobrze wybierać!

23-01-2014
Poznały tajniki dobrego makijażu

Poznały tajniki dobrego makijażu

11-12-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama