wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

9°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Przygotowania do świąt w SP we Władysławowie

Przygotowania do świąt w SP we Władysławowie
 

Kilkaset metrów łańcuchów przygotowanych przez uczniów szkoły druhowie miejscowej jednostki OSP, pod kierunkiem naczelnika Wiesława Kałużnego, zawiesili w dniu 04.12 na świerku przed szkołą. Choinka ta będzie najwyższym drzewkiem oświetlonym we Władysławowie, które można oglądać na stronie o bocianach www.bociany.spwladyslawow.pl.

Przy pomocy drabiny i bosaków druhowie zawiesili również oświetlenie choinki. Uczniowie klas 3 podziwiali sprawność druhów i sami ubrali niższe choinki, a później fotografowali się z drużyną strażaków. Dyrektor natomiast wraz z uczniami dekorował fontannę, która na chwilę pełniła rolę choinki, lecz nie spodobało się to Ksaweremu:) i łańcuch powędrował na inna choinkę.

reklama

Stajenka

Uczniowie klas szóstych oraz klasy integracyjnej pod kierunkiem Jarosława Szewczyka  i Agnieszki Płoszaj zbudowali stajenkę na holu szkoły i ozdobili choinki podarowane przez Annę i Wiktora Pławińskich. Całość wystroju dopełniła praca artystyczna nauczycielek ze szkoły.

Kartki Świąteczne

Nauczyciele ze szkoły sami wykonali kartki z życzeniami, które zostaną rozesłane do emerytów i przyjaciół szkoły. Samodzielnie przygotowane kartki są zawsze milszym podarunkiem niż maszynowo wykonane widokówki.

reklama

Podsumowaniem przygotowań będą jasełka i spotkanie wigilijne w czwartek 19.12, na które zaproszono byłych i obecnych pracowników szkoły oraz przedstawicieli samorządu i rady rodziców SP Władysławów. W skrócie, to tyle...

Wesołych, rodzinnych Świąt oraz dużo szczęścia i uśmiechu dla wszystkich przyjaciół szkoły życzy

Daniel Kusz
Dyrektor SP

2
3
4
5
6
7
8
9

Podobne artykuły

Wybory 2018: Kampania Kusza wystartowała w...

Wybory 2018: Kampania Kusza wystartowała w Wyszynie

04-10-2018
Dobra: Uczcili Dzień Walki i Męczeństwa Wsi...

Dobra: Uczcili Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej

13-07-2018
Władysławów: Gminny Dzień Dziecka z indianami i...

Władysławów: Gminny Dzień Dziecka z indianami i wojami

10-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama