poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy z powiatu na Mistrzostwach Europy IBK Kyokushin

Zawodnicy z powiatu na Mistrzostwach Europy IBK Kyokushin - Źródło: archiwum klubu
Źródło: archiwum klubuMłodzi zawodnicy reprezentowali powiat na Mistrzostwach Europy IBK Kyokushin 

W dniu 16.11.2013 w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem odbyły się Mistrzostwa Europy IBK Kyokushin. Mistrzostwom towarzyszyły poranne imprezy : „Knockdown Junior” w której to wystartowali zawodnicy Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek - Tuliszków w składzie Mateusz Czapczyk, Albert Jesiołkiewicz, Szymon Kałużny i Jakub Stachurski.

Była to szansa dla młodziutkich (12-16lat) na występ na profesjonalnym ringu z profesjonalną obsadą sędziowską w profesjonalnych zawodach. Albert Jesiołkiewicz i Szymon Kałużny bardzo szybko rozprawili się ze swoimi przeciwnikami wygrywając swoje walki przed czasem. Albert Jesiołkiewicz już w 17 sekundzie walki efektownym kopnięciem z wyskoku wyeliminował swojego przeciwnika.

reklama

Pozostali nasi zawodnicy w składzie Mateusz Czapczyk i Jakub Stachurski po wyrównanych walkach musieli uznać wyższość przeciwników. Warto dodać że mistrzostwa swoją obecnością zaszczycił Jon Bluming – współtwórca wszystkich nowoczesnych kontaktowych stylów walki (K1, MMA, Asihara Karate, Kyokushin Budokai) oraz Martin Van Emmen - 2 mistrz świata w Muay Thai oraz K 1.

Z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz 2 dan który w tych zawodach pełnił rolę sędziego. Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu firmy IzoSerwis Sp. z o.o. i pana prezesa Jakuba Kowalczyka oraz dzięki wsparciu rodziców. Za wszystko serdecznie dziękujemy.

Materiał prasowy

reklama

* tytuł pochodzi od Redakcji

Podobne artykuły

Komplet medali dla turkowskiej drużyny karateków

Komplet medali dla turkowskiej drużyny karateków

29-11-2016
Karate: Kolejne sukcesy naszych zawodników...

Karate: Kolejne sukcesy naszych zawodników podczas...

24-11-2016
6 medali dla zawodników z WKSW Tuliszków

6 medali dla zawodników z WKSW Tuliszków

07-11-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama