Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

piątek 05 czerwca 2020

Bonifacego, Kiry, Waltera

reklama

Dzień Chłopaka. Za co kochają nas kobiety?

Dzień Chłopaka. Za co kochają nas kobiety? - foto: freeimages.com / Samantha Villagran
foto: freeimages.com / Samantha Villagran 

30 wrzesień to miły dzień dla każdego mężczyzny. Obojętność mężczyzn wobec tego dnia nierzadko skrywa pod sobą małą nadzieję na miły gest ze strony kobiet.
Czy na to zasługujemy? I za co one nas kochają? Internautki naszego portalu pomogą nam to zrozumieć.

O tym, co je w nas wkurza

Kobiety przyznały, że to czego od nas oczekują to umiejętność podejmowania decyzji. Kobietom trudno zdecydować się na cokolwiek. Możemy to zauważyć w momencie kiedy kobieta zmuszona jest dobrać odpowiedni ubiór na ważne spotkanie. Trwa to minimum kilkanaście minut, wywołując w nich frustrację i bezradność. W tym momencie kobiety oczekują od nas pomocy. Zapewnień, że wybór którego dokonały jest właściwy.

reklama

Zarzucały nam też niedomyślność. Chcąc zachować bezstronność wypowiedzi, powstrzymałem się od dyskusji na ten temat. Przecież jak możemy nie wiedzieć, że kobieta mówiąc "wszystko w porządku" - myśli - "Wcale tak nie jest. Podejdź i przytul mnie", a gdy każe nam odejść, dyskretnie liczy, że tego nie zrobimy.

Poza powtarzaniem słów "Kocham Cię" o naszym zaangażowaniu w związku, kobietę zapewnia też cierpliwość do słuchania tego co mówią. One muszą się wygadać. To sprawia im przyjemność i przynosi ulgę. Pewnie już wiesz dlaczego tak często powtarzają, że ich nie słuchamy. Oczywiście potrafimy je wysłuchać, ale nie zawsze przywiązujemy wagę do tego co mówią. My mężczyźni zapamiętujemy zazwyczaj tylko informacje przydatne dla nas w najbliższym czasie.

Nienawidzą też kiedy to komputer jest naszym kompanem na miły wieczór. Oczekują więcej przytulania i wspólnego spędzania czasu. Przykryć się kocykiem i tulić Panowie! Nie ma grania, gdy są chęci przytulania!

reklama

Była też mowa o maminsynkach i zbyt częstym informowaniu swoich mam o wszystkim . Chyba zdajecie sobie sprawę z istoty problemu.

Po wyszczególnieniu tych kilku powtarzających się opinii, uznałem, że czas rozpocząć pisanie o tym, co się kobietom w nas podoba.

Kobieca wizja fajnego faceta

Uwielbiają gdy mężczyzna ma własne pasje, których nie musi obwieszczać całemu światu, żeby można było zauważyć czym się zajmuje i na co poświęca swój wolny czas. Fajny facet jest ciekawy świata. Potrafi przyznać przed samym sobą, że nie jest Alfą i Omegą we wszystkich dziedzinach życia. Doskonale zdaje sobie sprawę, że są osoby mądrzejsze i bardziej doświadczone, których rad warto czasem wysłuchać.

Jest autentyczny, nie udaje kogoś kim nie jest i nie szuka aprobaty wśród innych. Otaczają go życzliwi, inteligentni ludzie, których umiejętnie dobiera do grona swoich przyjaciół.

Rozumie, że nauka wpływa na jego korzyść, dlatego zdobywa wiedzę. A co najważniejsze, fajny i wartościowy facet dąży do osiągnięcia wyznaczonych celów, potrafiąc wykorzystać możliwie wszystkie swoje wewnętrzne zasoby.

Dziewczyny przyznały jednogłośnie, że fajny facet to pozytywny facet. Potrafiący w zabawny sposób opowiedzieć nawet o swoich problemach, dając kobiecie sygnał, że z każdym obecnym w jego życiu problemem jest w stanie sobie poradzić.

Czy zasłużyłeś na wyjątkowy Dzień Chłopaka?

Każda z dziewczyn biorących udział w rozmowie przekonywała mnie, że panowie z którymi spędzą dzisiejszy Dzień Chłopaka z całą pewnością zasługują w tym dniu na miły gest i niespodzianki.
Jeśli Ty również na to zasłużyłeś, to pikantny wieczór masz gwarantowany.

A czy Wasi chłopcy byli wystarczająco grzeczni?

Komentarze z życzeniami dla Panów mile widziane.

Gracjan Oblizajek

Podobne artykuły

Jego muzyka, jej głos. Wysłuchaj efektu

Jego muzyka, jej głos. Wysłuchaj efektu

08-05-2017
Od Szczecina, aż pod Kraków Obchodzimy Dzień...

Od Szczecina, aż pod Kraków Obchodzimy Dzień Chłopaków

04-10-2016
Dzień Chłopca w G2

Dzień Chłopca w G2

03-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama