poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Platforma za burtą. Jarosław Kaczyński, Agent Tomek i Adam Hofman pędzą...

Platforma za burtą. Jarosław Kaczyński, Agent Tomek i Adam Hofman pędzą...
 

Platforma za burtą. Jarosław Kaczyński, Agent Tomek i Adam Hofman pędzą jak lokomotywa.

Zniknął gdzieś Radosław Sikorski jak idole polskiej młodzieży. Gdzie jest powołanie jak u księży? Gdzie są wszyscy ci, którzy walczyli o wolną Polskę? Pewnie siedzą teraz w domach i nie mogą znieść faktu, że tak się układa w polskiej polityce, że Stefan Niesiołowski bije dziennikarkę, a Leszek Miller goni za modą i nowościami. Obrzydł już im obraz Polski, gdzie Palikot walczy o wolność rozumianą jako świat przemocy i zła. Donald Tusk sypia w hotelach za grube państwowe pieniądze to w Emiratach Arabskich to w Izraelu, skąd przywozi fałszywe nowiny o lepszych stosunkach. Brak jest w Polsce autorytetów dla dzieci.

Gdzie jest chęć do układania lepszych stosunków międzynarodowych? Czemu Jerzy Miller utajnił fakt zamachu w raporcie Komisji Millera? Czemu obaj synowie Lecha Wałęsy uniknęli odpowiedzialności karnej za przestępstwa, które popełnili? A Janusz Kaczmarek kłamie, że jest Polakiem jak to wrona. To jest nic innego jak szczyt wiedzy, o której nikt w Polsce nie ma pojęcia.

reklama

W końcu czemu Lech Kaczyński leży na Wawelu skoro tak szkodził Polsce razem ze swoim kolegą prezydentem Gruzji Micheilem Saakaszwilim? Czy jest w tym kraju wola do tego, żeby ktoś myślał za nas? Czy jest w tym kraju ktoś albo coś co może zmienić obraz szarej i ponurej polityki? Po śmierci generała Petelickiego. Skoro Tusk wiedział, że za dużo wie to czemu nie dał mu ochrony? Śmierć generała to kolejna kompromitacja dla ekipy rządzącej i Polski. Czemu Jarosław Kaczyński nie popełnił samobójstwa jak Andrzej Lepper? Właśnie.

Oto wycinek z dzisiejszego artykułu z salonu 24 pt: "Czemu Jarosław Kaczyński nie popełnił samobójstwa? Skoro są listy osób niewygodnych, przeznaczonych do zabicia i jeżeli listy te stworzyli przeciwnicy PiS, to samo przez się jest zrozumiałym, że na czele powinien znajdować sie Jarosław Kaczyński. A wtedy byłby załatwiony w pierwszej kolejności, gdyż byłoby to łatwiej zrobić z zaskoczenia. Więc dlaczego tak się nie stało?'' Dlaczego Jarosław Kaczyński nie poleciał do Smoleńska razem ze swoim bratem, jego małżonką i resztą ekipy na pewną śmierć jak już, wtedy wiedział, że jest przegrany? Czemu Polska nie pokonała Rosji na Euro 2012 i nie wyszła z grupy? Czy to nie przypadkiem wina chorego na serce prezydenta Bronisława Komorowskiego? Dlaczego prezydent RP ma nas wszystkich gdzieś? Gdzie zniknął Kamiński? Czyżby był kolejną osobą na czarnej liście i dlatego uciekł do Brukseli?

Adam Radzimski

Podobne artykuły

Jak najlepiej spędzić krótki urlop?

Jak najlepiej spędzić krótki urlop?

22-03-2021
Stanowisko Rady Miejskiej w Turku oraz list do...

Stanowisko Rady Miejskiej w Turku oraz list do J....

18-02-2021
Członkowie PIS z Turku na konwencji w Koninie z...

Członkowie PIS z Turku na konwencji w Koninie z...

31-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama