poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Dni Otwarte w Inkubatorze

Dni Otwarte w Inkubatorze
 

W dniach 7-8 maja br. Turecki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na Dni Otwarte. Wydarzenie organizowane jest w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich - akcji polegającej na udostępnianiu projektów zrealizowanych przy udziale środków z Unii Europejskiej.

W programie przewidziano prezentację multimedialną dotyczącą zasad funkcjonowania oraz oferty TIP, pokaz praktycznych zastosowań nowoczesnego sprzętu pomiarowego (skanera 3D, spektrometru). Zaprezentowane urządzenia z pewnością wzbudzą duże zainteresowanie wśród osób związanych z geodezją, budownictwem, inwentaryzacją architektoniczną oraz archeologią.

reklama

Dni Otwarte w Inkubatorze odbędą się w dniach 7-8 maja 2015 r., w godz. 10.00-12.00. Zapraszamy do sali konferencyjna Tureckiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Jedwabniczej 4 w Turku.

Więcej informacji o projekcie na stronie internetowej: www.inkubator.turek.pl, www.dniotwarte.eu

materiał prasowy UM Turek

Podobne artykuły

Poznaj technikę ogrodową w dniu otwartym...

Poznaj technikę ogrodową w dniu otwartym szkółki...

02-06-2017
Burmistrzowie i wójtowie gmin podsumowali...

Burmistrzowie i wójtowie gmin podsumowali...

29-12-2016
W gościnnych progach ZSR w Kaczkach

W gościnnych progach ZSR w Kaczkach

26-04-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama