Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Księżna Walii z wizytą w Bibliotece!

Księżna Walii z wizytą w Bibliotece! - foto: wikimedia.org / Nick Parfjonov
foto: wikimedia.org / Nick Parfjonov 

Biblioteczny Klub Filmowy wszystkich kinomaniaków zaprasza na przedostatnie tegoroczne spotkanie, które odbędzie się w najbliższy wtorek (29 listopada) o godzinie 16.00 w Sali Konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Dworcowa 5.

Długie jesienne wieczory stanowią idealny pretekst do spotkań towarzyskich. Możliwość taką daje Miejska Biblioteka Publiczna organizując spotkania Bibliotecznego Klubu Filmowego, odbywające się zawsze w ostatnie wtorki miesiąca. Tym razem Turkowscy kinomaniacy zobaczyć będą mogli film „Diana” w reżyserii Oliviera Hirschbiegela. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, mających miejsce w życiu księżnej, nazywanej „Królową Ludzkich Serc”.

reklama

Jakie było życie Lady Di? Szczęśliwe, a może przewrotne przemijające w nieustannej depresji? O tym dowiedzieć będziecie mogli się przychodząc spotkanie BKF-u, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Materiał prasowy MBP

Podobne artykuły

Przed nami plenerowy weekend. Wyjdźcie z domu i...

Przed nami plenerowy weekend. Wyjdźcie z domu i...

19 sierp.
Kino pod chmurką, teatr powstańczy i ludowa...

Kino pod chmurką, teatr powstańczy i ludowa...

5 sierp.
Rusza kontynuacja edycji Bibliotecznego Klubu...

Rusza kontynuacja edycji Bibliotecznego Klubu Filmowego

29-11-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama