wtorek 12 listopada 2019

Konrada, Renaty, Witolda

reklama
Wzorek

Turek: Dwie nowe siłownie plenerowe

Turek: Dwie nowe siłownie plenerowe
 

Niedługo zaczną się budowy dwóch siłowni plenerowych w Turku. Będą to place fitness w Parku Tura i na osiedlu Muchlin.

Gmina Miejska Turek zakończyła postępowania przetargowe, a Burmistrz Turku podpisał umowy z wykonawcami dwóch nowych siłowni plenerowych.

Siłownię w Parku Tura wybuduje firma SUN+ Agnieszka Turowska z Gruszczyna. W parku zainstalowanych zostanie pięć urządzeń fitness, wśród nich: wioślarz, krzesło do wyciskania, orbitrek, prasa nożna oraz zestaw treningowy. Koszt przedsięwzięcia wyniesie ok. 60 tys. zł.

reklama

Z kolei na placu rekreacyjnym przy ulicy Zielonej (Muchlin) powstanie siłownia zewnętrzna, którą wybuduje firma Herkules Ryszard Syska z Chrzanowa. W tym miejscu będzie można korzystać z prasy nożnej, krzesła do wyciskania i biegacza. Koszt nowej siłowni przy ul. Zielonej to 20 tys. zł.

Obie siłownie plenerowe zostaną wyposażone również w ławki oraz regulaminy korzystania z obiektów. Mieszkańcy będą mogli z nich korzystać już na początku września tego roku.

Poniżej wizualizacja siłowni plenerowej powstającej w Parku Tura.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

To już pewnie. Otwarcie kontrowersyjnej myjni...

To już pewnie. Otwarcie kontrowersyjnej myjni na...

20 wrz.
Myjnia na Wyzwolenia. Starostwo za, mieszkańcy...

Myjnia na Wyzwolenia. Starostwo za, mieszkańcy...

12 lip.
Siłownia plenerowa w Kowalach Księżych

Siłownia plenerowa w Kowalach Księżych

15-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama