czwartek 03 grudnia 2020

Hilarego, Franciszki, Ksawery

reklama

Już za tydzień 1-Maja Święto Ludzi Pracy. SLD zaprasza na wiec

Już za tydzień 1-Maja Święto Ludzi Pracy. SLD zaprasza na wiec - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Już za tydzień w środę 1 maja Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej zapraszają na Wiec 1-Majowy w Turku. Hasło przewodnie tegorocznych obchodów Święta Pracy to „Walczymy o godne warunki pracy oraz godne płace i emerytury”.

Jak co roku pod pomnikiem "Nigdy więcej wojny" organizowany jest wiec 1-majowy, którego inicjatorem jest OPZZ oraz SLD w Turku. Będą przemówienia, złożenie kwiatów a także tradycyjne "Parówki 1-majowe". Organizatorzy tegorocznych obchodów apelują do mieszkańców o liczne przybycie i wsparcie w proteście "przeciwko zawłaszczaniu państwa przez PiS i stawianiu się ponad prawem".

reklama

Wiec 1-Majowy w Turku - plac obok pomnika „Nigdy więcej wojny”, ul. Kolska Szosa - 1 maja 2019 r. (środa) o godz. 10:30. Po Wiecu organizatorzy zaprasają na tradycyjne „PARÓWKI 1-MAJOWE” do Pubu „Pod papugami”.

Już za tydzień 1-Maja Święto Ludzi Pracy. SLD zaprasza na wiec

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Czy polska lewica wie, co...

Listy do redakcji: Czy polska lewica wie, co robić?

1 maj.
Listy do redakcji: 1 Maja w koronawirusie

Listy do redakcji: 1 Maja w koronawirusie

23 kw.
1 Maja obchody Święta Ludzi Pracy w Turku....

1 Maja obchody Święta Ludzi Pracy w Turku. Lewica...

01-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama