czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Otwarcie Karuzeli pod koniec 2013

Otwarcie Karuzeli pod koniec 2013 - Fot. Retail Concept
Fot. Retail Concept 

Wiemy już na 100%, że na przełomie I i II kwartału 2013 rozpocznie się budowa wielkopowierzchniowego centrum handlowego Karuzela Turek. Jego otwarcie planuje się na koniec bieżącego roku.

Jak informowaliśmy w maju ubiegłego roku, dworzec PKS-u zastąpiony zostanie przez tzw. park handlowy o nazwie „Karuzela". Powierzchnia ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych ma pozwolić na rozlokowanie na terenie inwestycji 15 sklepów i punktów usługowych, a wygodę dostępu klientom ma zapewnić parking na 200 aut.

reklama

Jak informuje na swojej stronie internetowej firma Retail Concept (podmiot odpowiedzialny za komercjalizację obiektu), teren bo dworcu PKS będzie idealną lokalizacją do tego typu inwestycji. Jego głównym atutem jest położenie w centrum miasta.

Karuzela – wedle zamierzeń – ma być pierwszym, tak nowoczesnym centrum handlowym w naszym mieście. Będzie to obiekty jednopoziomowy, zaprojektowany przez poznańską pracownię architektoniczną API. Za powstanie Karuzeli odpowiada spółka BOZA Inwestycje z Rybnika. 

Otwarcie Karuzeli pod koniec 2013 - Fot. Retail Concept

Podobne artykuły

Powiększenie Karuzeli Turek już widoczne

Powiększenie Karuzeli Turek już widoczne

27-07-2017
Pieniądze dla Big Bandu i schroniska. Centrum...

Pieniądze dla Big Bandu i schroniska. Centrum...

06-04-2017
Noc, BMW

Noc, BMW "anglik" i 500 zł mandatu. Kierowcę...

20-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama