czwartek 01 grudnia 2022

Blanki, Edmunda, Eligiusza

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

W UM imprezy promują, na kalendarz nie patrzą

W UM imprezy promują, na kalendarz nie patrzą
 

Choć ostatnimi czasy nasi Czytelnicy interweniowali głównie w kwestii zdewastowanych błotnych dróg, to jednak nie jest to jedna rzecz, która ich razi. Okazało się, że „solą w oku” co bardziej uważnych mieszkańców „grodu tura” są też promocyjne poczynania Urzędu  Miasta.

W miniony weekend na naszą skrzynkę pocztową (redakcja@turek.net.pl) trafił list, okraszony jakże wymowną fotką. Jednego z naszych Czytelników zdziwiło, jakież to wydarzenia promowane są poprzez wywieszenie plakatów w gablocie przed magistratem przy ul. Kaliskiej. Okazuje się, że owa promocja imprez jest ponadczasowa, chętniej sięgająca wstecz, niż spoglądająca w przyszłość.

reklama

Przyglądając się zdjęciu wykonanemu przez naszego Czytelnika widzimy, że wystawione w gablocie materiały zachęcają do wzięcia udziału w takich eventach, jak Tur Walking 2012. Przed Urzędem Miejskim wiszą również plakaty sierpniowych obchodów Święta Wojska Polskiego i wrześniowej Sztuki na Ulicy. „Jak to jest, że śnieg po kostki a Urząd Miasta promuje letni rajd nordic walking i wczesno jesienną imprezę?" – zapytuje pragnący zachować anonimowość mężczyzna.

Nasz Czytelnik zbulwersowany jest tym, że podczas spaceru miał okazję zobaczyć w gablocie materiały promujące dawno już zakończone wydarzenia, natomiast plakatów informujących o dopiero zbliżających się przedsięwzięciach tam nie dostrzegł.

„No co za siara”  – pisze nasz Czytelnik. Reszty listu z troski o zachowanie jako takiego poziomu obyczajności wolimy nie przytaczać.

AW

Podobne artykuły

Imprezowy zawrót głowy już w ten weekend....

Imprezowy zawrót głowy już w ten weekend. Będzie...

23-05-2019
Czy będą parkomaty w Turku?

Czy będą parkomaty w Turku?

16-01-2019
Umowa na odwiert wód termalnych podpisana

Umowa na odwiert wód termalnych podpisana

21-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama