piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Dzień Hakowicza

Dzień Hakowicza
 

Po raz kolejny Hakowicze z Kaczek aktywnie zaangażowali się w działalność społeczną na rzecz profilaktyki raka skóry. Tym razem obchodziliśmy Dzień Hakowicza, podczas którego młodzi ludzie zorganizowali happening ulicami Turku.

Młodzież spacerowała z plakatami, ulotkami i zakładkami do książek dla przechodniów. Akcja została przyjęta przez ludzi bardzo pozytywnie, a zainteresowani rozmawiali z Hakowiczami na temat profilaktyki i leczenia czerniaka.

reklama

Kolejnym etapem akcji była prelekcja przygotowana dla uczniów ZSR w Kaczkach Średnich, dnia 14.02.2013r, która cieszyła się ogromnym powodzeniem. Prelekcja podzielona była na 2 etapy: prezentacja i quiz. Na początku Hakowicze przedstawili tematykę, profilaktykę oraz leczenie pierwszych objawów oraz całego procesu zachorowania na raka skóry. Następnie odbył się quiz tematyczny, podczas którego uczeń za każdą dobrą odpowiedź otrzymywał drobny upominek, co zachęciło uczniów do wzięcia udziału w konkursie. W Dniu Hakowicza, zbierane były podpisy, którymi uczestnicy deklarowali, że zachęcą swoich bliskich i znajomych do wykonania badania profilaktycznego.

Hakowicze

Podobne artykuły

Osobliwe rozpoczęcie Akademii Letnich Spotkań...

Osobliwe rozpoczęcie Akademii Letnich Spotkań...

27-07-2019
Przystań dla dzieci, mieszkańców i turystów....

Przystań dla dzieci, mieszkańców i turystów....

26-07-2019
Niebieski Happening czyli Światowy Dzień...

Niebieski Happening czyli Światowy Dzień Świadomości...

02-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama