poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

Akcja "Wolny Bazar" w Turku

Akcja
foto: M. Derucki 

Kilku turkowian włączyło się w akcję „Wolny Bazar”, zainicjowaną przez Nową Prawicę. Ma ona na celu uświadamianie społeczeństwu, jaką rolę dla gospodarki pełnią mali i średni przedsiębiorcy oraz jak państwo przeszkadza im w funkcjonowaniu.

Koordynatorami turkowskiej akcji zostali Piotr Bukowiecki oraz Krzysztof Pietrzak. W piątkowe przedpołudnie rozdawali oni ulotki mieszkańcom miasta, by zwłaszcza w okresie świątecznym, a więc w czasie wzmożonych zakupów, pamiętali o znaczeniu mniejszych przedsiębiorców - sile napędowej naszej gospodarki. 

reklama

Nowa Prawica chce przedstawić swój nowy program zarówno klientom, jak i samym handlowcom i właścicielom stoisk. W tym celu rozdawane są materiały informacyjne, które poruszają kwestię upadającej polskiej gospodarki. Były to m.in. ulotki, wlepki, listy czy specjalnie na potrzeby akcji nagrant film na płycie dvd. W wielu miastach planowane są także konferencje prasowe.

Głównymi postulatami całej akcji są obniżenie akcyzy do granic dopuszczonych przez Unię Europejską, zniesienie podatku dochodowego PIT i CIT, radykalne uproszczenie i obniżka podatków oraz uproszczenie procedur i likwidacja większości pozwoleń, koncesji i licencji.

Jak widać, Nowa Prawica ma w Turku swoich zwolenników, którzy starają się przyswoić jej program mieszkańcom, by pokazać im, że partia jest pewną alternatywą. Mimo że obyło się bez transparentów i szumu, spora ilość ulotek trafiła w ręce turkowian.

ma

Akcja

Podobne artykuły

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z...

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z...

23-03-2019
Prawicowe science-fiction. Oraz inne bajki

Prawicowe science-fiction. Oraz inne bajki

08-03-2017
Justyna Rogacka wybrana do Komisji Rewizyjnej...

Justyna Rogacka wybrana do Komisji Rewizyjnej WOLNOŚCI

12-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama