środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Ruszyły dyżury mediatorów w Sądzie Rejonowym w Turku

Ruszyły dyżury mediatorów w Sądzie Rejonowym w Turku  - foto: pixabay.com / WilliamCho
foto: pixabay.com / WilliamCho 

Od wczoraj(11 marca) mieszkańcy Turku mają możliwość skorzystania z usług mediatora. Ich dyżury odbywają się w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Turku.

W ramach porozumienia z Centrum Mediacji i Negocjacji w Koninie, również w turkowskim sądzie ruszyły dyżury mediatorów. Będą oni wspierać obie strony konfliktu, w celu dojścia do porozumienia w ramach prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego i gospodarczego. Mediatorzy rozpoczęli swoją pracę w poniedziałek 11 marca. Z ich usług skorzystać można w pierwszy i trzeci poniedziałek każdego miesiąca od godziny 10.00 do 15.00 w pokoju nr 6 we wskazanej powyżej siedzibie Wydziału Ksiąg wieczystych.

reklama

Mediatorzy działający na terenie Turku:

Tomasz Cieślak – mediator w sprawach: cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, pracowniczych i własności intelektualnej oraz w postępowaniach administracyjnych.

Barbara Kietner – mediator z zakresu spraw: rodzinnych pracowniczych(sądowych i wewnątrz administracji), administracyjnych(administracja rządowa i samorządowa), szkolnych, rówieśniczych oraz oświatowych.

Ruszyły dyżury mediatorów w Sądzie Rejonowym w Turku

Podobne artykuły

Myjnia na Wyzwolenia. Starostwo za, mieszkańcy...

Myjnia na Wyzwolenia. Starostwo za, mieszkańcy...

12-07-2019
Wybory 2018: Sąd oddala apelację. KW...

Wybory 2018: Sąd oddala apelację. KW Towarzystwa...

08-10-2018
Wybory 2018: Burmistrz Antosik komentuje...

Wybory 2018: Burmistrz Antosik komentuje wygraną w...

06-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama