czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

18°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Chcą likwidacji stanowiska dyrektorskiego w PGKiM

Chcą likwidacji stanowiska dyrektorskiego w PGKiM
 

Petycja do Burmistrza Turku w sprawie likwidacji stanowiska Dyrektora Biura Zarządu, Administracji i Zamówień Publicznych w PGKiM w Turku

Szanowny Panie Burmistrzu,

Jako radni miejscy, reprezentujący interesy mieszkańców Turku zgłaszamy stanowczy sprzeciw wobec utworzenia kolejnego stanowiska dyrektora w PGKiM w Turku.

reklama

Jako burmistrz sprawujący nadzór właścicielski nad tą spółką miejską ma Pan obowiązek czuwania nad gospodarnością, przejrzystością i racjonalnością wydatków w tym przedsiębiorstwie.

W związku z tym oczekujemy podjęcia działań przez Pana Burmistrza polegających na wycofaniu się z tej decyzji przez Prezesa PGKiM i zlikwidowaniu stanowiska Dyrektora Biura Zarządu, Administracji i Zamówień Publicznych.

Jeśli nasza propozycja nie zostanie zaakceptowana przez Pana Burmistrza, to żądamy podjęcia działań polegających na obniżeniu opłat ponoszonych przez mieszkańców za usługi świadczone przez PGKiM w Turku.

W imieniu mieszkańców Turku i interesie publicznym  odpowiedzi o podjętych przez Pana Burmistrza decyzjach i działaniach oczekujemy do końca października br.

reklama

Radni Miejscy
Mariola Kadrzyńska-Siwek
Romuald Antosik

*tytuł pochodzi od redakcji‹

Podobne artykuły

Wybory 2018: Bińkowski pokona Antosika?...

Wybory 2018: Bińkowski pokona Antosika? NIEZALEŻNI...

19-09-2018
Wybory 2018: LPS i RiP startują razem

Wybory 2018: LPS i RiP startują razem

13-09-2018
Pochwała politycznej głupoty

Pochwała politycznej głupoty

01-03-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama